Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Jaki dobry film na wieczór?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki dobry film na wieczór?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kabanos 31 paź 2021, 21:51
    Ostatnio często oglądam wieczorami filmy. Jeśli chodzi o seriale to zawsze coś fajnego znajdę, jak teraz Pajęczynę którą zacząłem oglądać na player. Ale mam problem zawsze z wyborem filmów. Może coś polecacie fajnego, będzie jak znalazł na długie jesienno zimowe wieczory.
    Cytuj
  • Ogryzka 27 lis 2021, 15:17
    Pajęczyna jak dla mnie fajna, bo czasy PRL odzwierciedlone idealnie. Nie wiem jak oni zdobyli te auta i stroje, a nawet miejsca z tamtego okresu jakby wyjęte żywcem z PRL.
    Cytuj
  • Meggi85 30 lis 2021, 21:34
    Też ten serial lubię. Na player jest już cały sezon. Dziś pojawił się ostatni odcinek. Pajęczyna fajnie przypomniała mi czasy PRL. Poza ogólnymi gadżetami, autami czy wnętrzami to też niestety mentalność ludzi tamtych czasów. Fajnie odzwierciedlone.
    Cytuj
  • Kabanos 27 gru 2021, 16:15
    To seriale a jak filmy? Przez święta kilka obejrzałem i całkiem nieźle wyszły. Postawiłem na komedię i na pewno mogę polecić Czarna Owca i Teściowie na player. Ale na dziś zaplanowałem Listy do M, bo nie wiedziałem żadnego a chyba są 4 części już.
    Cytuj
  • Ogryzka 1 sty 2022, 20:32
    U nas dziś na wieczór zaplanowaliśmy komedię. Mąż wybrał na player Czarna Owca. Genialny! Czasem jedno słowo niesie za sobą lawinę konsekwencji, jedna decyzja jest w stanie zaważyć na dalszym losie całej rodziny.
    Cytuj
  • jackowskyy 17 sty 2022, 21:56
    widzę, że polecacie tego playera, może warto by było kupić abonament, na rok można kupić taki pakiet za 49 zł, widze ze ma też sporo seriali
    Cytuj
  • Kabanos 22 sty 2022, 21:18
    Dałem się namówić na Chyłkę i nie żałuję. Pochłonąłem wszystkie 5 sezonów. Mam wykupiony player i na pewno jeszcze nie jeden serial zobaczę, bo są niezłe. Szczególnie te polskie kryminalne.
    Cytuj
  • Ogryzka 30 sty 2022, 8:59
    Wczoraj na player oglądaliśmy z mężem Joker ze Stathamem. Rewelacyjny film. W ogóle nie dziwi mnie, że trafił na TOP10.
    Cytuj
  • Kabanos 27 lut 2022, 22:30
    jackowskyy napisał:widzę, że polecacie tego playera, może warto by było kupić abonament, na rok można kupić taki pakiet za 49 zł, widze ze ma też sporo seriali
    Myślę, że warto bo wychodzi grosze a jest sporo filmów i seriali. Ostatnio skończyłem Behawiorystę. Jak nie widziałeś to polecam.
    Cytuj
  • jarzebina 23 wrz 2022, 16:38
    Filmów też mają na Playerze sporo i to całkiem niezłe i często nowe pozycje, których nie ma w innych miejscach
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum