Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Seriale kryminalne

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Seriale kryminalne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • karmelcia 30 sty 2022, 22:47
    Lubicie seriale kryminalne?? Jakie polecacie? Z ostatnich które oglądałam na pewno mogę polecić Behawiorystę, jest dostępny na player, polecam, intryga niezla i jak zawse swietny Więckiewicz
    Cytuj
  • Meggi85 1 lut 2022, 0:41
    Jakoś pisałam nawet o nim w drugim wątku. Jak dla mnie genialny i trzyma w napięciu. Horst mam wrażenie ma zaplanowane wszystko, a Gerard jest krok za nim.
    Cytuj
  • Ogryzka 27 lut 2022, 22:24
    Obejrzałam już cały pierwszy sezon na player i Behawiorysta genialny. Całość jest mocno tajemnicze, krok po kroku wiele się wyjaśnia, ale jak dla mnie trudno było przewidzieć co się stanie. Kilka zwrotów akcji i zakochałam się w tym serialu.
    Cytuj
  • Ogryzka 27 lut 2022, 22:52
    Kabanos napisał:Mnie bardzo podobała się aktorka która grała Brygidę. Niby niepozorna postać, a jednak ile siły w sobie miała. Behawiorysta dla mnie jeśli chodzi o kryminały polskie to jedno z czołowych miejsc. Na pewno warto obejrzeć.
    Mnie też się podobała Brygida, grała ją Katarzyna Dąbrowska. Super postać. Od pierwszej sceny miałam wrażenie że ona odegra jakąś istotną rolę. Czekam na kolejne sezony.
    Cytuj
  • Meggi85 28 lut 2022, 15:04
    W sumie oba seriale na podstawie książek Mroza wyszły na player nieźle. Mam nadzieję, że Behawiorysty będzie na player tyle samo sezonów co Chyłki.
    Cytuj
  • Nataleczka1987 17 cze 2022, 16:03
    Ja też słucham podcastów kryminalnych Justyny Mazur.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Następna: Seriale i filmy