Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Kiedy jechać nad morze, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kiedy jechać nad morze

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Xanadu70 17 maj 2011, 14:02
    Oczywiście jesli tylko dziecko zdrowe mozna jechać. Ale na co najmniej dwa tygodnie, najlepiej miesiąc.
    Cytuj
  • Farrel 17 maj 2011, 15:04
    Bylismy nad morzem jak nasz młodszy syn miała 4 miesiące. Starszy ponad trzy lata i to z nim było trudniej, bo cały czas chciał siedziec w wodzie i trzeba było go pilnować. Ale ogólnie pobyt dzieciakom bardzo posłużył, koncówka sierpnia i pogoda jak złoto. Dzieciaki cały dzień na świeżym powietrzu, plażowanie wiadomo juz nie takie jak kiedyś, nie siedzielismy byt długo na plaży żeby maluchy sie nie spiekly, ale dużo spacerow po lesie i nie tylko. Było super. Polecam Łebę w sierpniu.
    Cytuj
  • ciuciubabka 17 maj 2011, 19:00
    Ja też zawsze słyszałam, ze najładniejsza pogoda nad morzem to w sierpniu.
    Cytuj
  • D3niCle0 17 maj 2011, 19:31
    No właśnie najlepeij wszystko zgrać żeby pogoda była i duzo jodu i spokójuśmiech Może uda nam sie to jakoś zgrabnie pogodzić. Mój mężulo chyba jak się okazuje ma jedyną słuszną opcje urlopowa w sierpniu, bo w lipcu już za dużo ludzi jedzie na wakacje. Więc z terminem wybór dokonał się sam, ale może to i dobrze... będzie na kogo zwalić jakby coprzymrużenie oka
    Cytuj
  • PannaDziewanna 17 maj 2011, 22:31
    Ja byłam w zeszłym roku na przełomie lipca i sierpnia w Rowach. Było genialnie. Pogoda jak marzenie, ale ostatnie lato w ogóle bylo bardzo ciepłe. W tym roku ponoć ma być tak samo.
    Cytuj
  • smerfnysmerf 15 cze 2011, 17:59
    Ja może znów wybiorę się do Ustronia Morskiego na pole namiotowo kempingowe Pod brzozami. Jest tam bardzo sympatycznie i niedrogo. Najlepiej wybrać się tam na w pierwszym tygodni sierpnia. Polecam.
    Cytuj
  • hekate 25 cze 2011, 15:09
    Jeżeli wybierze się odpowiednie miejsce, to każda pora jest dobra. Ważne, żeby nie było zbyt dużo ludzi i było blisko do plaży. Wiem, że Grzybowo jest atrakcyjną miejscowością nadmorską. Jeżeli chcesz szybko zarezerwować sobie tam nocleg, to możesz wejść na ideatur.pl Jest tam spory wybór. Dzięki temu na pewno oszczędzisz sporo czasu.
    Cytuj
  • turfalla 20 lip 2011, 12:35
    Ja bardzo lubię jeździć nad polskie morze. Najczęściej wybieram Ustkę i pola namiotowe albo ośrodki na ul.Polnej albo Marynarki Polskiej. Ale staramy się chodzić na plażę zachodnią bo tam jest spokojniej i mniej ludzi uśmiech Polecam gorąco uśmiech
    Cytuj
  • cucu 4 sty 2012, 21:21
    W zasadzie o każdej porze roku morze jest piękne. Osobiście mogę w te okolice jechać zawsze. Faktycznie, trzeba się tylko dobrze zastanowić, zanim wybierze się jakieś konkretne miejsce, bo nie wszędzie o każdej porze roku jest co robić. Dobrze jest wybierać takie ośrodki, które oferują nam różne atrakcje. Można np. jechać zimą do nadmorskiego SPA, takiego jak np. Primavera w Jastrzębiej Górze - fajny hotel, oferują sporo atrakcji, do morza jest blisko i ceny są przystępne.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum