Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Książki - co lubicie czytać?, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Książki - co lubicie czytać?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Selenaa 22 lip 2016, 23:24
    Mi się podobają książki Katarzyny Bonda, mają w sobie to coś co mnie wciąga na ładnych parę godzin. Dzisiaj w matrasie, zamówiłam już jej piatą książkę, która trafi do mojej nie małej kolekcji.
    Cytuj
  • julia33 25 lip 2016, 17:14
    Też uwielbiam twórczość Katarzyny Bondy. Ale ostatnio urzekła mnie też literatura fantastyczna, science fiction. Bardzo spodobała mi się ta pozycja http://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/marsjanin-andy-weir. Nie przepadam natomiast za powieściami historycznymi.
    Cytuj
  • pio_33 29 sie 2016, 17:24
    Wczoraj skończyłem biografie A. Iversona przymrużenie oka
    Cytuj
  • Lord10 20 wrz 2016, 13:14
    Skończyłem ostatnio książkę dot. rozwoju osobistego Amy Studdy pt. "Wstań! Skuteczny sposób by zyskać pewność siebie i stawić czoło wyzwaniom" polecam, książkę można kupić za 29zł w księgarni internetowej mabit-ksiazki.pl Teraz poszukuję jakiejś książki z gatunku horrorów/thrillerów, na oku mam książkę Beara Gryllsa "Płonące anioły" , jest też dostępna w księgarni mabit-ksiazki
    Cytuj
  • monika9093 12 sty 2017, 11:09
    Kryminały
    Cytuj
  • Wioll_1991 8 lut 2017, 14:53
    Ja staram się nadrabiać klasykę literatury polskiej ale i zagranicznej. Staram się być na bieżąco z nowinkami. Ze współczesnych pisarzy to na pewno polecam Filipa Springera, Remigiusza Mroza, Kasię Bondę.
    Cytuj
  • konto_usuniete_414516 12 lut 2017, 21:24
    Najczęściej wybieram kryminały lub książki przygodowe.
    Cytuj
  • 12 lip 2017, 14:47
    filozoficzne uśmiech
    Cytuj
  • Architek1 10 sie 2017, 11:39
    Ja ostatnio czytam Grę o Tron i jednocześnie oglądam uśmiech
    Cytuj
  • dominica002 6 wrz 2017, 8:41
    Ja czytam wszystko co wpadnie mi w ręce, ostatnio na fanpage prowadzonym przez portal dla niepełnosprawnych Rampa natknęłam się na post, w którym polecano książkę "Świat na żółto. 23 małe odkrycia, które uratowały mi życie" Albert Espinosy i powiem Wam że jak wpadła w moje ręce to przeczytałam ją jednym tchem uśmiech
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum
Poprzednia: wczasy nad morzem