Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Poziom polskiej telewizji

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Poziom polskiej telewizji

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Jana1 8 maj 2013, 14:47
    Co powiecie o poziomie programów, jakie serwują nam stacje telewizyjne? Masa ludzi spędza przed TV swój wolny czas, a tam non stop albo Czterej Pancerni i Pies, albo jakieś bzdurne programy, które ogłupiają. Nie mam nic przeciwko przypomnieniu sobie serialu z dzieciństwa, taki [url=http://stopklatka.pl/-/12208802,janusz-gajos]Janusz Gajos[/url] w Pancernych jest nieśmiertelny, ale ile można na te Janosiki i całą resztę patrzeć?
    Cytuj
  • giermek 9 maj 2013, 17:40
    Mi tam telewizja jest potrzena jedynie do oglądania meczy. Cała reszta produkcji całkowice mnie nie interesuje.
    Cytuj
  • pistacja 15 maj 2013, 9:44
    Telewizja niestety produkuje takie programy, na jakie jest zapotrzebowanie i które mają sporą oglądalność, więc jej poziom mówi wiele o poziomie społeczeństwa.
    Cytuj
  • hasanna 17 maj 2013, 12:16     (ostatnio zmieniony przez autora 17 maj 2013, 12:16, w całości zmieniany 1 raz)
    ja w ogóle nie oglądam telewizji, seriale i programy oglądam online i to zazwyczaj nie są polskie produkcje
    Cytuj
  • sonique321 27 maj 2013, 14:02
    Dla mnie nie ma znaczenia co leci w telewizji ponieważ i tak jedyne co robię jak ją załączam to jest przełączanie z jednego kanału na drugi.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum