Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Jaki rower dla kobiety?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki rower dla kobiety?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zuzia83 3 maj 2013, 18:27
    Planuję kupić rower. Chciałabym zainwestować w coś lepszego, by nie musieć go zmieniać za chwilę, a podróż była przyjemnością. Czy ktoś ma doświadczenia jaki rower kupić najlepiej? Myślę, że chciałabym rower typu cross, bo dużo będę jeździła po mieście i drogach generalnie, z rzadka będą toi typowe bezdroża.
    Znalazłam taki rower marki Kross, jest teraz w promocji, ale nic nie mówią mi te oznaczenia osprzętu, warto zainteresować się nim na poważnie?
    Cytuj
  • pistacja 6 maj 2013, 15:00     (ostatnio zmieniony przez autora 6 maj 2013, 15:01, w całości zmieniany 1 raz)
    W zeszłym roku kupiłam sobie taki [url=http://]rower Kross[/url] i służy mi całkiem fajnie, więc myślę, że to całkiem fajna firma i jeżeli nie potrzebujesz cudów, taki rower będzie jak najbardziej ok.
    Cytuj
  • kasiabar 7 lis 2013, 23:12
    Jeśli zakup roweru to jeszcze oczywiście odpowiedni ubiór! uśmiech)) świetna sprawa.
    Cytuj
  • Nessie 30 gru 2013, 21:50
    A ja właśnie kupiłam sobie taki rower: Cruiser Plumbike La Donna Enjoy White .
    Jest naprawdę fajny i wygodny uśmiech
    Cytuj
  • Swojezdanie 30 sty 2014, 12:45
    Dla kobiety? Holenderka!! Najpiękniejsze, najsolidniejsze i modne rowery, z których wygodnie się korzysta uśmiech
    Cytuj
  • Erkao 7 lut 2014, 14:58
    wejdź sobie na stronę snowshop.pl a tam zmien sobie na bikesalon. mają bardzo dużo fajnych rowerów - ja trafiłam teraz przypadkiem na świetną promocję, bo jak wiadomo w ziemie sa na rowery najlepsze ceny. więc nie ma co czekać. a jak masz dylemat jaki to ma być rower zawsze ich możesz zapytać bo sa online i można z nimi czatowac.
    Cytuj
  • Kapitan78 25 wrz 2014, 20:12
    wydaje mi się, że jak dla kobiety to rower miejski np. tego typu model
    Rower EXPRESSION 26 cali srebrno-niebieski 18" 2014 ROMET
    i firma sprawdzonauśmiech:uśmiechuśmiechuśmiech
    Cytuj
  • konto_usuniete_137444 8 mar 2015, 21:14
    Jak nie wiesz jaki to powinnaś zapytać specjalistów w punkcie sprzedaży - oni powinni dopytać Cię o to, do czego potrzebujesz roweru, jak bedziesz z niego korzystać, czy będziesz jeździć tylko w lecie czy cały rok, po jakim terenie itp. Na tej podstawie powinni dobrać odpowiedni sprzęt nie tylko jeśli chodzi o jego jakość ale też mozliwości. W zależności od tego, gdzie mieszkasz, powinnaś najpierw sprawdzić na kim można polegać, ja mam do polecenia sklep w Warszawie na Fabrycznej, gdzie włąśnie mnie tak profesjonalnie potraktowano i dzięki temu nie przepłciłam a mój rower jest ze mną już długo i nigdy nic mu się nie stałouśmiech
    Cytuj
  • Mirka85 14 mar 2015, 17:33
    Ja przede wszystkim kierowałabym się tym, aby rower był lekki. Teraz modne są rowery miejskie, idealne dla kobiet. Ja kupiłam taki z koszykiem na kierownicy . Bardzo elegancki i wygodny.
    Cytuj
  • OrationeMeam 16 kwi 2015, 14:43
    Pozwolę się podpiąć pod temat: korzystał ktoś ROWER CORRATEC C29 TREKKING BASE LADY 2015 KOŁO 29" SZARY ?
    Wygląda solidnie, owszem, cena też (JAK NA TĘ PÓŁKĘ!) jest zachęcająca, ale czy ma któraś z tutejszych Pań doświadczenia z powyższym?
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum