Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Sposób na tanie wakacje czyli cauchsefring

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Sposób na tanie wakacje czyli cauchsefring

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • anatolija 29 lip 2010, 14:27
    Szukam sposobu na tanie wakacje i pomyślałam o cauchserfingu. Czy ktoś z Was z tego korzystał ? Możecie podzielić się doświadczeniami?
    Cytuj
  • qrczaczek 29 lip 2010, 17:49
    To jest bardzo fajna sprawa! Korzystałam z tego w zeszłym roku i było super uśmiech Polecam każdemu - zwiedzanie nabiera zupełnie nowego wymiaru no i do tego można poznać świetnych ludzi przymrużenie oka Nie dość, że miałam nocleg za darmo, to jeszcze poznałam zakątki i miejsca do których na pewno nie dotarłabym ze zwykłym przewodnikiem.
    Cytuj
  • aleksy32 29 lip 2010, 18:15
    no niezła reklama przymrużenie oka może jakieś konkrety? jak z tego korzystać?
    Cytuj
  • qrczaczek 29 lip 2010, 19:21
    bardzo prosta sprawa. Rejestrujesz się na www.couchsurfing.com zakładasz tam swój profil, wybierasz miejsce podróży i nawiązujesz kontakt z potencjalnymi gospodarzami. Potem kontaktujesz się i czekasz na odpowiedź.
    Cytuj
  • kokozaurr 29 lip 2010, 20:27
    idea jest bardzo fajna, tylko jakoś nie mam do końca zaufania do takich inicjatyw... Bałbym się gościć u siebie kogoś, kogo widzę pierwszy raz na oczy. Pojechać do kogoś na pewno łatwiej, bo jednak zawsze można po prostu się wyprowadzić, jak coś się nie spodoba.
    Cytuj
  • Gringo07 29 lip 2010, 21:12
    kokozaurr napisał:idea jest bardzo fajna, tylko jakoś nie mam do końca zaufania do takich inicjatyw... Bałbym się gościć u siebie kogoś, kogo widzę pierwszy raz na oczy. Pojechać do kogoś na pewno łatwiej, bo jednak zawsze można po prostu się wyprowadzić, jak coś się nie spodoba.
    To jest zupełnie dobrowolna inicjatywa, więc jeśli coś Ci nie pasuje w osobie przyjeżdżającej to zawsze możesz się po prostu wycofać. Ja jeździłem w ten sposób trochę i sam przyjmowałem gości u siebie. Zawsze miałem do czynienia ze świetnymi ludźmi. Oczywiście można mieć pecha i źle trafić, ale raczej rzadko to się zdarza. Jeśli ktoś poszukuje taniego sposobu na podróżowanie to naprawdę polecam. Warto coś takiego przeżyć bo to nie tylko fajny sposób na oszczędzanie, ale do tego świetna przygoda uśmiech
    Cytuj
  • szwedacz 29 lip 2010, 21:46
    Hej! Ja jestem wielkim fanem cauchserfingu przymrużenie oka
    Osobiście jestem zarejestrowany na innej stronie niż ktoś z Was podał: http://www.hospitalityclub.org
    Uważam, że jest to świetna sprawa i zazwyczaj trafiają się bardzo fajni ludzie. Trzeba mieć trochę intuicji, no i trochę zaufania do ludzi po prostu. Ja staram się zazwyczaj trochę mailować przed przyjazdem lub wyjazdem i jeszcze nigdy moje oczekiwania mnie nie zawiodły przymrużenie oka
    Cytuj
  • backpacker 29 lip 2010, 23:50
    Trzeba przyznać, że jest to specyficzna forma podróżowania... Nieduże koszty, ale też standard podobny. Ja bardzo lubię podróżować, dlatego kilka razy zdarzyło mi się korzystać z tego serwisu. Mam bardzo ciekawe wspomnienia, spotkałem fajnych ludzi, ale z warunkami różnie bywa i o tym trzeba pamiętać.
    Cytuj
  • biwo 30 lip 2010, 0:53
    to fajna sprawa uśmiech Sam poznałem w ten sposób świetnych ludzi. Tylko pamiętajcie jeśli będziecie gdzieś jechać, żeby zabrać jakieś pamiątki z Polski dla tych u których śpicie przymrużenie oka Żubrówka zawsze jest mile widziana przymrużenie oka
    Cytuj
  • szwedacz 30 lip 2010, 7:24
    biwo napisał:to fajna sprawa uśmiech Sam poznałem w ten sposób świetnych ludzi. Tylko pamiętajcie jeśli będziecie gdzieś jechać, żeby zabrać jakieś pamiątki z Polski dla tych u których śpicie przymrużenie oka Żubrówka zawsze jest mile widziana przymrużenie oka
    Zgadzam się uśmiech Słodycze też się dobrze sprawdzają - ptasie mleczko albo krówki przymrużenie oka Warto zostawić po sobie dobre wrażenie. No i trzeba też pamiętać, że mimo wszystko nie jedziemy do hotelu, więc trzeba się zawsze dostosować do gospodarzy. dzięki tym elementarnym zasadom ten system tak świetnie działa uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum