Favore.plForumCzas wolny, o turystyce i sporcie

Ubezpieczenie w góry, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Ubezpieczenie w góry

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Misza_12 9 cze 2015, 19:56
    Może i można ale nie ma to jak rozmowa, będziesz miała jakieś pytania do agenta to wszystko Ci wyjaśni.
    Cytuj
  • Nikulin 10 cze 2015, 9:47
    Masz rację. Zawsze jakaś kwestia jest do wyjaśnienia i pomoc agenta będzie na miejscu.
    Cytuj
  • forum-kredytowe-pl 10 cze 2015, 16:05
    A ja polecam lekturę [url=http://www.forum-ubezpieczenie.pl/turystyczne-f16/]forum o ubezpieczeniach turystycznych[/url] tam jest sporo recenzji i opinii
    Cytuj
  • pistacja 10 cze 2015, 16:26
    Ja wykupuję zawsze to samo ubezpieczenie podróżne i jest ok.
    Cytuj
  • otojestkasia 19 cze 2015, 14:27
    No chyba warto postawić na jakieś zaplecze finansowe w razie kłopotów. Byłam w górach, trochę chodziliśmy, od tygodnia potwornie boli mnie mięsień, nie wiem czego to kwestia, czy przestanie czy nie :/
    Cytuj
  • lotny 24 cze 2015, 14:04
    O Kochana, nie ma co ryzykować, to może być zerwany mięsień. Ja kiedyś tak miałem.
    Cytuj
  • pistacja 24 cze 2015, 20:06
    Rzeczywiście lepiej wybrać się do lekarza.
    Cytuj
  • AngelikaSwie 15 lip 2015, 13:58
    Ja się dziwię,ze tyle osób nie myśli o ubezpieczeniu. Jadą w góry a potem płaczą ,że mają problem. Jeszcze w polskich górach brak ubezpieczenia ujdzie. Ale za granicą ? Nie bardzo. Miałam znajomego, który złamał nogę w Szwajcarii na nartach i potem jak zobaczyl rachunek za leczenie to złapał się za głowę. Tak , tak nie wszystko jest za granicą darmowe. Nawet kiedy mamy przy sobie kartę ekuz. Od takich nieprzewidzianych wydatków chroni nas właśnie ubezpieczenie.
    Zerknijcie sobie tutaj:
    http://superpolisa.pl/faq/co-wchodzi-w-zakres-ubezpieczen-turystycznych/

    Na stronie obecnie jest bardzo dobry artykuł o tym co wchodzi w skład ubedzpieczeń turystycznych .Przed wzięciem ubezpieczenia dobrze się z tym zapoznajcie.
    Cytuj
  • goslaw888 22 lip 2015, 22:58
    A jak z ubezpieczeniami sprzętu wspinaczkowego? ktoś coś wie?
    Cytuj
  • pistacja 23 lip 2015, 14:01
    Najlepiej popytać u różnych ubezpieczycieli.
    Cytuj
Czas wolny, o turystyce i sporcie - dyskusje na forum