Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Czy są jeszcze darmowe konta bankowe?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy są jeszcze darmowe konta bankowe?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • erykit 26 maj 2017, 12:37
    Ktoś już to może wcześniej przerabiał? Od wprowadzenia podatku bankowego wszystkie banki jak jeden mąż podniosły koszta związane z obsługą kont osobistych - ale nie tylko, problem dotyczy również firmowych. Pytanie co z tym fantem zrobić? Czy trzeba się pogodzić?
    Cytuj
  • Quku 8 cze 2017, 19:50
    Przecież są konta darmowe, w Nest Bank na przykład masz do wyboru m.in. konta osobiste, które są kontami darmowymi.
    Cytuj
  • opiekunnestbank 12 cze 2017, 19:01
    Quku napisał:Przecież są konta darmowe, w Nest Bank na przykład masz do wyboru m.in. konta osobiste, które są kontami darmowymi.
    Szanowny Panie, dziękuję za wspomnienie o ofercie Nest Konta w Nest Banku. Faktycznie to bezwarunkowe konto bankowe, w którym za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie pierwszej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto może Pan otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy, że podpisze Pan dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

    Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

    Pozdrawiam,
    Opiekun Klienta Nest Bank
    nestbank.pl
    Cytuj
  • Quku 13 cze 2017, 17:34
    Ja co prawda z Nest Bankiem do czynienia nie miałem, ale czytałem o was, wygooglowałem w sensie. A tak z ciekawości, jak wygląda u was kwestia kredytów?
    Cytuj
  • opiekunnestbank 21 cze 2017, 14:11
    Quku napisał:Ja co prawda z Nest Bankiem do czynienia nie miałem, ale czytałem o was, wygooglowałem w sensie. A tak z ciekawości, jak wygląda u was kwestia kredytów?
    Szanowny Panie, w ofercie Nest Banku dla Klientów Indywidualnych przygotowaliśmy kilka ofert kredytów:
    - Kredyt Nest Gotówka na KLIK (nawet 30 tys. zł z okresem spłaty do 60 miesięcy. Bez ukrytych kosztów. Kredyt dostępny nawet w 24 godziny, bez wychodzenia z domu. Decyzję i warunki pozna Pani już podczas wypełniania wniosku);
    - Kredyt 0% (z wyjątkowymi warunkami kredytowania - bez haczyków i ukrytych kosztów czy,
    - Nest Gotówka (kredyt gotówkowy do 550 tys. zł na realizację dowolnego celu)

    Więcej informacji można znaleźć na stronie banku: nestbank.pl/indywidualny/kredyty.html

    Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

    Pozdrawiam,
    Opiekun Klienta Nest Bank
    Cytuj
  • Kanita 29 cze 2017, 13:20
    A jak wygląda sprawa z kontami oszczędnościowymi albo lokatami w Nest Banku? Bo mnie z kolei ta kwestia interesuje, zbieram pieniądze na mieszkanie uśmiech
    Cytuj
  • opiekunnestbank 12 lip 2017, 19:11
    Kanita napisał:A jak wygląda sprawa z kontami oszczędnościowymi albo lokatami w Nest Banku? Bo mnie z kolei ta kwestia interesuje, zbieram pieniądze na mieszkanie uśmiech
    Szanowna Pani, Nest Bank ma dla swoich Klientów kilka możliwości oszczędzania. Jedną z nich jest konto oszczędnościowe Nest Oszczędności, które pozwoli zabezpieczyć przyszłość rodziny poprzez bezpieczne pomnożenie kapitału. Każdy Nowy Klient może liczyć na oprocentowanie 2,25% w skali roku do 50 tys. złotych (powyżej tej kwoty oprocentowanie wynosi 2,0% w skali roku). W naszej ofercie jest także konto Nest Rodzinne Oszczędności, które nie wiąże się z ryzykiem inwestycyjnym i kosztami administracyjnymi (w tym z opłatami za wcześniejsze zakończenie oszczędzania). Składa się ono ze zwykłego konta Nest Oszczędności oraz Premii za długość okresu oszczędzania i liczbę posiadanych dzieci. Oferujemy także szeroką gamę lokat bankowych dla Klientów Nest Banku oraz dla osób, które nie mają u Nas konta bankowego. Więcej na stronie banku nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci.html

    Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

    Pozdrawiam,
    Opiekun Klienta Nest Bank
    nestbank.pl
    Cytuj
  • edwinka 14 lip 2017, 21:42
    A ja mam pytanie odnośnie konta w Nest Banku. Jadę niedługo na wakacje i chciałam zapytać ile jest za wypłatę z bankomatu zagranicą?
    Cytuj
  • opiekunnestbank 18 lip 2017, 18:41
    edwinka napisał:A ja mam pytanie odnośnie konta w Nest Banku. Jadę niedługo na wakacje i chciałam zapytać ile jest za wypłatę z bankomatu zagranicą?
    Szanowna Pani, wypłata gotówki w bankomacie za granicą to każdorazowo kwota 5 zł od jednej transakcji.

    Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

    Pozdrawiam,
    Opiekun Klienta Nest Bank
    nestbank.pl
    Cytuj
  • czarnaJagoda 8 sie 2017, 15:23
    Darmowe jest też Prime w Lions Banku, przy wpływach 2tys miesięcznie, a założyć je można też przez internet. Dodatkowo jest do niego, wydawana za darmo, ładnie nazywająca się ekskluzywna karta debetowa, z pakietem prioryty pass, wypłatą za darmo w kraju i zagranicą
    Cytuj
1 2 z 2  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum