Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Darmowe chwilówki - jak to działą, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Darmowe chwilówki - jak to działą

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zagubiona 6 paź 2015, 6:42
    Do chwilówek jakoś nie mam przekonania. Proponuję sprawdzenie oferty proficredit. Jakoś te propozycje do mnie bardziej przemawiają. Pożyczkę na firmę mamy już prawie spłaconą, bez żadnych komplikacji. Dlatego w razie potrzeby to będziemy korzystać z ich usług.
    Cytuj
  • 8 paź 2015, 23:24
    Obecnie wysyp pożyczek chwilówek jak grzybów po deszczu. Sami zobaczcie ile tego jest. Czy są darmowe chwilówki ? Oczywiście ze NIE. Może byc pierwsza pożyczka jakaś darmowa ale nie mozecie liczyc ze kazde pozyczki kolejne beda za darmo...
    Cytuj
  • Swiezak13 10 paź 2015, 17:19     (ostatnio zmieniony przez autora 11 paź 2015, 12:25, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja jestem zdania, że lepiej się w to nie bawić... Nic nie ma za darmo...
    Cytuj
  • kaziaaa 11 paź 2015, 14:46     (ostatnio zmieniony przez autora 21 paź 2015, 18:40, w całości zmieniany 2 razy)
    Ja brałam darmową pożyczkę w Viasms i wszystko było by fajnie gdyby mi teraz co środę nie wysyłali smsa zachęcającego do wzięcia następnej pożyczki ale teraz już z kosztami.

    Gdyby ktoś chciał taką pożyczkę w najbliższym czasie wziąć to polecam najpierw zapoznać się z tym artykułem http://www.kredyt-portal.pl/chwilowki-w-15-minut.html a potem poczytać trochę opini na temat danej firmy.
    Cytuj
  • luna634 16 paź 2015, 20:08     (ostatnio zmieniony przez autora 16 paź 2015, 20:35, w całości zmieniany 1 raz)
    Mój,na szczęscie juz były mąż nabrał tych chwilówek, kredytów a teraz ja muszę niektóre spłacać więc nikt nigdy mnie namówi na jakikolwiek kredyt. Ja raczej szukam sposobu jak wyjść z długów. Ostatnio przeczytałam w tym blogu ciekawy artykuł http://blog.kredytinkaso.pl/2410-w-bydgoszczy-rusza-program-pomocy-zadluzonym-zaradni o tym ze jakis program "zaradni" ruszył. Nie wiem dokładnie na czym to polega ale wiem ze uczą gospodarowac finansami w taki sposób by jak najszybciej z długów wyjść. Muszę się wgłębic w ten temat..
    Cytuj
  • Starr 3 gru 2015, 11:57     (ostatnio zmieniony przez autora 6 gru 2015, 14:04, w całości zmieniany 2 razy)
    A co sądzicie o takich pożyczkach bez BIK https://futurecash.eu/pozyczka-bez-bik.html ? Warto z nich Waszym zdaniem korzystać?
    Cytuj
  • veganka 7 gru 2015, 21:22
    jedynym rozsądnym rozwiązaniem jeśli już to jest to branie kredytów z głową i do tego mierzyć siły na zamiary, jeśli już potrzebujemy gotówki to warto brać w sprawdzonych instytucjach finansowych, żadnych chwilówkach bo to możemy nas sporo kosztować no i niewielkie kwoty, tam gdzie bank ma określone limity na pożyczkę, np. sygma bank udziela tylko kredytów do max 20 tys. zł w sumie dobrze bo nie będzie nas kusiło, żeby wziąć większy kredyt.
    Cytuj
  • abednarz 24 maj 2020, 14:02
    Jestem tego samego zdania co poprzednicy, że jednak taki rodzaj pożyczki nie jest wcale darmowy, niektórzy podpisują te dokumenty i nie doczytają, że procenty za opóźnienie są ogromne. Nawet nie raz kancelaria prosperitas musiała bronić delikwenta który nie doczytał umowy, a na prawie sam się też nie znał.
    Cytuj
  • Garcia 25 kwi 2021, 19:24
    Zamiast chwilówki może lepiej skorzystaj z Lombi.com. To taki lombard online. Coś jak vinted czy olx, tyle że wystawiasz jakiś sprzet, czy auto, rower, skuter, biżuterię np. . Dajesz opis, zdjęcia i wyceniają ile za to mogą zapłacić . U mnie już na drugi dzień był pan po rower i pieniążki dał. Fajna sprawa, zawsze się ma w domu coś niepotrzebnego, a jak kasa potrzebna po co się zadłuzac jak można zarobić
    Cytuj
  • jarzebina 23 lis 2021, 14:10
    Na przykład w vivusie to działa tak, że bierzesz pierwszą pożyczkę przez internet, spłacasz ją w ciągu 61 dni i nie ponosisz z tego tytułu żadnych kosztów. Pożyczyć możesz do 3000 zł.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum