Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Dobry prawnik z Łodzi

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dobry prawnik z Łodzi

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • dariush 4 lis 2013, 23:42     (ostatnio zmieniony przez autora 4 lis 2013, 23:43, w całości zmieniany 1 raz)
    Witam serdecznie. Poszukuję jakiegoś dobrego prawnika od prawa pracy, najlepiej z Łodzi. Szukam na forach różnych opinii, wymieniają rozmaite nazwiska. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi. Pozdrawiam.
    Cytuj
  • akbar 20 gru 2013, 14:21     (ostatnio zmieniony przez autora 30 gru 2013, 9:47, w całości zmieniany 2 razy)
    daj spokój z tymi łódzkimi prawnikami, taką mi cenę zaśpiewali, żebym się chyba do końca życia nie wypłacił, przy naszych zarobkach to trochę śmieszne, mi znajomy polecił usługi pani Małgorzaty Książek z Piotrkowa Trybunalskiego (tutaj masz stronkę http://ksiazek.net.pl/ ), bo ceny ma bardziej przyziemne, nie wiem jaką masz sprawę ja miałem spadkową.
    Cytuj
  • AstaLawista 30 gru 2013, 21:16
    Ci łódzcy adwokaci nie są tacy straszni język sama korzystałam z usług pana Wawrzyńca Chróścielewskiego przymrużenie oka świetnego adwokata, specjalisty z prawa karnego przymrużenie oka Mecenas pomógł mojemu siostrzeńcowi, któremu wydawało się, że jest już dorosły.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum