Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Dowiedz się jak dobrze sprzedać mieszkanie szybko i z wysoką ceną. Cześć I.

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dowiedz się jak dobrze sprzedać mieszkanie szybko i z wysoką ceną. Cześć I.

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • camper01 26 lut 2013, 15:45
    Sprzedaż mieszkania to wydawałoby się rzecz trudna. Jeśli zapytasz jakiegokolwiek swojego znajomego czy uda się Twoje mieszkanie sprzedać szybko i za dobrą cenę na ogół usłyszysz, że potrwa to co najmniej parę miesięcy a może nawet ponad rok a cena na pewno będzie musiała być znacznie niższa niż Sobie to wyobrażamy. Ilość chętnych do zakupi mieszkania w statystycznie wykres biegnący w dół a co za tym idzie równolegle muszą spadać ceny mieszkań. Tak właśnie się dzieje. Należy jednak mieć na uwadze jeden podstawowy fakt, mianowicie mieszkanie to dobro najwyższego poziomu, które będzie zawsze pożądane. Naszym zadaniem jest zwiększyć prawdopodobieństwo wyboru naszej oferty przez te osoby, które aktualnie chcą kupić mieszkanie, myślą o tym lub nawet skłonić obcych sobie ludzi do myśli o zakupie. Możemy też nawet pomóc w wyborze Kredytu Hipotecznego i wyjaśnieniu formalności.


    Małe zainteresowanie na Rynku Mieszkaniowym przekłada się w prostej linii na mniejszą niż w ubiegłych latach liczbę osób chętnych do obejrzenia naszego mieszkania. W tej sytuacji nie można pozwolić sobie na czekanie długiego okresu czasu aż trafi się osoba, która będzie chciała kupić nasze mieszkanie. W takiej sytuacji konieczne jest wykorzystanie wielu dźwigni aby jak najbardziej zwiększyć poziom zainteresowania osoby, która tylko ogląda sprzedawane mieszkanie. Dźwignie są zarówno psychologiczne jak i materialne. Zdziwiony będziesz jak proste zabiegi pozwolą skutecznie sprzedać Twoje mieszkanie i co najważniejsze bardzo szybko to zrobić. Jeśli osoba oglądająca czyli potencjalny klient chce kupować mieszkanie za Kredyt Hipoteczny możesz pomóc mu wyjaśnić o co chodzi w procedurach i jak dokładnie kupuje się mieszkanie na kredyt oraz jak się go w ogóle bierze.
    Cytuj
  • hasanna 17 maj 2013, 10:51     (ostatnio zmieniony przez autora 17 maj 2013, 10:53, w całości zmieniany 1 raz)
    moim zdaniem najlepiej przy sprzedaży zwrócić się do pośrednika, moja koleżanka przy pomocy [url=http:///]biura nieruchomości w Bydgoszczy[/url] zbyła mieszkanie w niecały miesiąc, bo tak szybko agentom udało się znaleźć wypłacalnego kupca, jeśli potrzebujemy pieniędzy "na wczoraj" to dobrze jest nawiązać tego typu współpracę
    Cytuj
  • Mr_Nowak 21 sty 2014, 8:50
    Ja także skorzystałem z pomocy biura nieruchomości Real. I faktycznie, mieszkanie udało mi się sprzedać sprawnie i do tego za bardzo korzystną dla mnie cenę. Jak dla mnie jest to najlepsze rozwiązanie.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum