Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

W co zainwestować pieniądze?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

W co zainwestować pieniądze?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Finanse, prawo, ubezpieczenia 1 2 3 4 5 6 7 z 14  
  • Aquarella 1 mar 2013, 10:17
    Witam!

    Mam tu coś dla zainteresowanych inwestycjami -> w co zainwestować pieniądze?
    Czyli poradnik inwestora.

    Pozdrawiam uśmiech
    Cytuj
  • saski-p 14 mar 2013, 13:31
    a jakie jest Wasze zdanie na temat polisy połączonej z inwestycją? Warto sie zdecydować?
    Cytuj
  • olanowik 10 kwi 2013, 8:28
    w różne rzeczy możesz inwestować pieniądze. Jak pracowałaś kiedyś za granicą to wiesz, że możesz dostać zwrot podatku ??? Oblicz go na kalkulatorze online, który bezpłatnie oblicza należny zwrot podatku oraz prowizję TAX Consulting jak i najważniejszych firm konkurencyjnych.
    Cytuj
  • Adrianol 10 kwi 2013, 15:29
    Na forum które ostatnio odwiedzam zawierające informacje w co inwestować ? znajdziecie dział poświęcony wszelkim pomysłom zainwestowania.
    Cytuj
  • re_aston 15 kwi 2013, 7:14     (ostatnio zmieniony przez autora 15 kwi 2013, 7:14, w całości zmieniany 1 raz)
    ja polecam skorzystać z usług jednej z firm z branży, albo choć spotkanie w tym temacie, zawsze można wyciągnąć z tego samemu jakieś korzyści uśmiech
    Cytuj
  • mscislaw 17 kwi 2013, 8:53     (ostatnio zmieniony przez autora 17 kwi 2013, 9:13, w całości zmieniany 2 razy)
    Jeżeli masz za dużo pieniędzy możesz wspomóc drobną kwotą jeden z licznych pomysłów potrzebujących finansowania. Jeżeli pomysł zostanie zrealizowany, dostaniesz jakiś gadżet no i satysfakcję że zrobiliśmy coś dobrego.

    Jeżeli projekt nie zostanie zrealizowany (np nie zebrano odpowiedniej ilości pieniędzy) - wszyscy inwestorzy otrzymują zwrot wpłaconych wcześniej środków.

    Cytuj
  • hasanna 22 kwi 2013, 15:08     (ostatnio zmieniony przez autora 22 kwi 2013, 15:09, w całości zmieniany 1 raz)
    nadwyżkę pieniędzy zawsze można też przekazać na cele charytatywne, jest przecież wiele inicjatyw typu [url=http://]w$p1erajmy hosp1cja[/url], które pozwalają na znalezienie miejsc, które na tą chwile bardzo potrzebują pomocy, jest to też pewien rodzaj inwestycji, bo jak nie od dziś wiadomo dobro powraca przymrużenie oka czasem nawet ze zdwojona siłą
    Cytuj
  • lunetka 1 maj 2013, 12:37
    Gdzieś ostatnio widziałam dyskusje, że złoto już raczej nie jest takie opłacalne. Ale za to czytałam w serwisie czas na finanse, że jest sporo możliwości lokowania pieniędzy w dobra typu obrazy, wino. Ciekawa sprawa, tylko do tego to już też trzeba chyba mieć większe pieniądze.
    Cytuj
  • zylek 16 maj 2013, 11:37
    Mając kapitał lepszej inwestycji nie znajdziesz, zobaczcie sami - http://hale.jartom.com/nieruchomosci/Millenium-Logistic-Park-Bierun-Bierun-2737ahhw,61,hale,,w,0,,,2737a# Hale magazynowe dają duże zyski, ale wszystko musi być odpowiednio zaplanowane. W tym momencie w nieruchomościach w dalszym ciągu utrzymuje się kryzys - pozostaje kwestia jego wykorzystania.
    Cytuj
  • pistacja 22 maj 2013, 15:29     (ostatnio zmieniony przez autora 22 maj 2013, 15:29, w całości zmieniany 1 raz)
    Dobrą inwestycją są chyba zawsze [url=http://]nieruchomości[/url], więc jeżeli mamy odpowiednie środki, warto chyba iść w tę właśnie stronę. Moja przyjaciółka, która odziedziczyła 3 mieszkania jest w zasadzie ustawiona do końca życia. Każde z nich wynajmuje i dorabia sobie w wolnym zawodzie, bardziej dla przyjemności niż z przymusu.
    Cytuj
1 2 3 4 5 6 7 z 14