Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Gdzie najlepiej pomnożymy swoje finanse i do tego skutecznie ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie najlepiej pomnożymy swoje finanse i do tego skutecznie ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • calvaro25 30 mar 2012, 21:59     (ostatnio zmieniony przez autora 3 maj 2012, 16:09, w całości zmieniany 1 raz)
    Wybór należy do Ciebie ! Ja udostępniam tylko możliwości Giełda Papierów Wartościowych w praktyce, Efektywne zarządzanie swoim portfelem inwestycyjnym, Stań się postrachem bukmacherów, Zakłady sportowe i bukmacherskie kontra multilotek


    Cytuj
  • paramumik 26 kwi 2012, 15:01
    Ja osobiście preferuję inwestycje w kruszce, ale tylko jako dodatkowa i alternatywna forma inwestycji. Około 20% swoich srodków. Sprawdźcie oddział mennicy skierowany na Kielce, skup złota i srebra inwestycyjnego gwarantowany.
    Cytuj
  • 15 maj 2012, 11:56
    Pomysłów jest wiele, ale ja polecałbym specjalistów od inwestycji jako doradców. Wejdź sobie na ten jak cie interesuje inwestowanie
    Cytuj
  • dexter01 17 maj 2012, 19:22     (ostatnio zmieniony przez autora 18 lis 2012, 10:04, w całości zmieniany 1 raz)
    Mi się marzy nisko oprocentowany, taki tani kredyt inwestycja co przynosić będzie stale 2x więcej niż odsetki
    Cytuj
  • camper01 30 maj 2012, 10:50     (ostatnio zmieniony przez autora 18 lis 2012, 11:34, w całości zmieniany 2 razy)
    W skarpecie trzymać pieniądze, nie bawić się nimi. A na pewno kredyty to nie dobre rozwiązanie.
    Cytuj
  • zylek 27 wrz 2012, 11:24
    W tym roku jedyną formą inwestycji, która faktycznie przynosi zyski są nieruchomości magazynowe. Na pewno nie mieszkania. Jeśli tylko stać was na nieruchomości takie jak te to możecie zrobić świetny interes.
    Cytuj
  • plny 7 sty 2014, 11:22
    Najlepszym sposobem jest gra na giełdzie. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś na temat giełdy to polecam wam. Dużo ciekawych porad, z których warto skorzystać podczas inwestowania na giełdzie.
    Cytuj
  • erykit 14 sty 2014, 11:27
    Moim zdaniem takie inwestycje są dość ryzykowne. Sam nie wiem czy zdecydowałbym się na grę na giełdzie... Jak dla mnie zbyt dużo problemów może nas czekać przymrużenie oka
    Osobiście uważam, że znacznie lepszym rozwiązaniem będzie założenie sobie lokaty - mimo iż oprocentowanie obecnie nigdzie nie jest takie wysokie to pewny i bezpieczny zysk tak więc mamy pewność, ze nie stracimy ciężko zarobionych pieniędzy.
    Dobrą ofertę lokat posiada obecnie Volkswagen bank - myślę, że jedną z najlepszych na rynku. Sam w najbliższym czasie zamierzam założyć tam lokatę.
    W końcu trzeba zacząć wreszcie odkładać na emeryturę prawda? przymrużenie oka
    Cytuj
  • mscislaw 12 mar 2014, 19:20
    Obecnie najskuteczniejszym sposobem na pomnożenie swoich oszczędności jest chyba lokata bankowa. Fakt - nie zarobimy na tym kokosów - ale zysk jest pewny i stały. Poza tym jak patrzę na tą porównywarkę - [url=http://www.kontoteka.pl]link[/url] - to wydaje mi się, że coś się zaczyna dziać na tym rynku. Lokaty powyżej 4% stają się standardem.
    Cytuj
  • 27 cze 2014, 9:46
    A może konto oszczędnościowe?
    Jedna z bezpieczniejszych form oszczędzania i zarabiania
    Cytuj
1 2 z 2  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum