Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Gdzie się ubezpieczyć od wypadku...?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Gdzie się ubezpieczyć od wypadku...?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Sajana 27 lut 2015, 2:30
    Ja nie mam złudzeń. Za każdym razem, gdy miałem jakąś kolizję samochodową, musiałam walczyć o odszkodowanie w należytej wysokości. Niestety lata lecą i już nie mam ochoty na te wojny. Ostatnim razem sprzedałam swoją szkodę kancelarii, która wyceniła wartość szody wyżej niż ubezpieczyciel i natychmiast po dokonaniu cesji szkody (tak fachowo się to nazywa) wypłacili mi pieniądze. teraz wiem, że nie ma znaczenia gdzie się ubezpieczę, bo zawsze mogę dokonać takiej cesji i przestać się denerwować Kto chce, niech zapisze : http://www.cesjaszkody.pl/jak-sprzedac-szkode-na-pojezdzie.html
    Cytuj
  • Analdor 27 lut 2015, 14:18
    Ubezpieczenie można kupić również u przedstawiciela firmy ubezpieczeniowej, samodzielne wybieranie ubezpieczenia nie jest najlepszym rozwiązaniem.
    Polecam swoją wiedzę i doświadczenie ubezpieczeniowe.

    Cytuj
  • jarzynka 22 mar 2015, 12:04
    ja korzystam z oferty sygma banku mają bogaty wachlarz różnego rodzaju ubezpieczeń i każdy znajdzie coś dla siebie
    Cytuj
  • lubiejescpizze 24 mar 2015, 0:38
    A może tak skorzystać z ubezpiczenia jakie oferuje Ci bank do Twojego konta? Wtedy masz tak zwane dwie pieczenie na jednym ogniuu uśmiech
    Cytuj
  • koonik 26 mar 2015, 20:28
    Moim zdaniem wszystkie prywatne ubezpieczalnie mają podobne warunki teraz
    Cytuj
  • jarzynka 29 mar 2015, 15:04
    koonik napisał:Moim zdaniem wszystkie prywatne ubezpieczalnie mają podobne warunki teraz
    Warto dopasować ubezpieczenie do swoich potrzeb, a oferty np w temacie wypadku są naprawdę zróżnicowane i obejmują różne kwestie.
    Cytuj
  • mike012 5 sie 2019, 9:19
    Ja mam zdrowotne ubezpieczenie w Cuk, jest tanie i mam dobrane warunki pod moje potrzeby.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum