Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Inwestowanie na forex przez aplikację na smartfony

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Inwestowanie na forex przez aplikację na smartfony

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 5 paź 2017, 8:51
    Jak w temacie. Jakie są Wasze doświadczenia? Czy Waszym zdaniem warto inwestować przez aplikację?
    Czego można się spodziewać, po takim inwestowaniu? Czy jest łatwiej? Wyniki lepsze?
    Czy prawdą jest, że aplikacja wysyła powiadomienia o zmianach rynkowych przez cały dzień?
    Cytuj
  • Glinka 8 paź 2017, 21:45
    Nie ma lepszej formy inwestowania, szczególnie jeśli to jest dla ciebie dodatek, nie zajmujesz się tym zawodowo.
    Aplikacja easyMarkets ma powiadomienia. Nawet jeśli jest wyłączona, to i tak dostaję info o zmianach.
    Wtedy mogę sprawdzić analizy, wykresy, trendy i podjąć decyzję o zmianach. Kiedyś też działałem tylko po godzinach pracy, ale z takiego inwestowania to cudów nie będzie.
    Cytuj
  • zylek 9 paź 2017, 8:34
    Czy w aplikacji jest dokładnie wszystko to samo, co w wersji na komputery?
    Dokładnie te same elementy, te same rozwiązania?
    Widzisz jakieś braki, różnice w aplikacji?
    Cytuj
  • Glinka 10 paź 2017, 20:01
    Tak. Masz tam w 100 proc. dokładnie to samo, co w wersji systemu na komputery, tak więc żadnych niespodzianek się nie spodziewaj.
    Ogólnie sam zauważysz po kilku godzinach działania przez aplikację, że jest to zdecydowanie łatwiejsze i bardziej funkcjonalne.
    Logiczne - jak zawsze trzeba się przyzwyczaić, ale nie ma w tym specjalnie nie zawiłego.
    Apka do rozklikania w kilkadziesiąt minut.
    Cytuj
  • zylek 11 paź 2017, 8:33
    Spoko, już mam aplikację pobraną i rzeczywiście działa to naprawdę sensownie. Tzn. na razie sprawdziłem jedynie wybrane funkcjonalności i jestem zadowolony. dealCancellacion rzeczywiście jest, to dla mnie istotne, bo wiele razy z niego korzystałem. Na pytania czy się opłaca, odpowiednie tak, opłaca się, ale jeśli testowaliście rozwiązanie i jesteście jakiś czas na rynku. Po prostu chodzi o to, żeby nie korzystać z tej funkcji pochopnie.
    Cytuj
  • Glinka 13 paź 2017, 14:26
    Tam specjalnie nie ma się czego uczyć. Jeśli znasz wersję platformy na komputery, to łatwo sobie poradzisz.
    Kwestia rozklikania wszystkiego, ale ustawienie poszczególnych funkcji jest identyczne.
    dealCancelaccion w tym samym miejscu, tak więc raczej żadnych komplikacji nie doświadczycie.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum