Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Jak napisać pozew o zapłatę, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak napisać pozew o zapłatę

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • rafael88 20 lut 2013, 12:07
    Można zwrócić się do prawnika ale wcale nie trzeba się wybierać do kancelarii. Ja niedawno potrzebowałem prawnika w sytuacji kiedy nie bardzo mogłem wychodzić z domu, poszukałem porad prawnych przez telefon. Znalazłem i tam mi bardzo pomogli.

    Polecam jeżeli potrzebujecie szybkiej pomocy!
    Cytuj
  • Borsuk7000 12 wrz 2013, 13:06
    Ja jednak uważam, że prawnik posiadający własną kancelarię jest lepszy niż jakieś niesprawdzone porady przez telefon.
    Cytuj
  • AstaLawista 30 wrz 2013, 21:16
    Też tak myślę, dlatego też sama korzystałam z usług pani Magdaleny Chróścielewskiej. pani adwokat bardzo dobrze mi doradziła i pomogła rozwiązać moją sprawę. Prawo rodzinne i sprawy spadkowe to jej konik.
    Cytuj
  • Klatka 4 paź 2013, 13:40
    To do jakiego sądu skierujesz pozew zależy od rodzaju należności. Z tego co mówisz, chodzi o zapłatę za wykonane usługi, a co za tym idzie wykonywałeś pewne zlecenie - w takiej sytuacji powinieneś zwrócić się do Sądu Cywilnego. Zanim złożysz taki pozew proponuję wysłać do wierzyciela list polecony z potwierdzeniem odbioru ponaglający uregulowanie faktury za usługi. Wszystkie takie dokumenty posłużą Ci w Sądzie jako dowód.
    Cytuj
  • zlotyklos 8 lis 2013, 10:26
    napisanie pozwu wbrew pozorom nie jest takie trudne, nawet nie trzeba iść do prawnika. Można skorzystać z gotowego wzoru a to na pewno ułatwi sprawę.
    Cytuj
  • pomadka 9 lis 2013, 14:35
    dokładnie, przy korzystaniu z gotowych wzorów to naprawdę bułka z masłem, a jak ktoś by takich potrzebował to spokojnie może zajrzeć na szybkieumowy.pl tam jest mnóstwo wzorów dokumentów, a jakby jakiegoś nie było to się można poradzić eksperta.
    Cytuj
  • bat-man 23 mar 2014, 21:26
    rafael88 napisał:Można zwrócić się do prawnika ale wcale nie trzeba się wybierać do kancelarii. Ja niedawno potrzebowałem prawnika w sytuacji kiedy nie bardzo mogłem wychodzić z domu, poszukałem porad prawnych przez telefon.
    Wielu prawników udziela teraz porad przez Internet, już nawet nie trzeba dzwonić przymrużenie oka Wystarczy napisać maila z prośbą o pomoc np. w przygotowaniu pozwu i poczekać na odpowiedź przymrużenie oka Na portalu prawniczym masz podpowiedź jak napisać taki pozew: http://pozwy.pl/artykul/3558/Pozew-o-zap%C5%82at%C4%99-w-post%C4%99powaniu-nakazowym
    Cytuj
  • Moloo 27 wrz 2014, 17:12     (ostatnio zmieniony przez autora 7 paź 2014, 16:10, w całości zmieniany 2 razy)
    Wiesz w takiej sytuacji lepiej jak poprosisz o pomoc radce prawnego. On już na pewno wielokrotnie to robił i wie jak to wszystko sporządzić aby miało ręce i nogi. Z tego co ja sie orientuje to w Poznaniu Pan Sangowskihttp://www.sangowski.com/pl/ zajmuje sie tego typu sprawami wiec jak coś to do niego sie zgłoś.
    Cytuj
  • Karolcia100 4 gru 2015, 10:55
    Ja miałam też taką sytuację i od razu zgłosiłam sprawę do komornika. Samodzielnie nie byłam w stanie odzyskać pieniędzy. W moim przypadku wszystko zakończyło się pomyślnie.
    Cytuj
  • Oldzina 28 gru 2015, 2:11     (ostatnio zmieniony przez autora 29 gru 2015, 14:48, w całości zmieniany 1 raz)
    Ze sprawami sądowymi to tak jakoś jest, że strasznie długo trwają. Czasem lepiej skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy windykacyjnej takiej jak Profesjonalnawindykacja.pl ( http://profesjonalnawindykacja.pl/ ) w Warszawie. Poprowadzą sprawę za Ciebie, kontaktują się z komornikami, uzyskują nakazy zapłaty... Skontaktuj się zapytaj w czym mogą Ci pomóc. Do nich tel.: 517 623 445 lub na stronie wypełnij formularz kontaktowy.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum