Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Jakie konto osobiste?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakie konto osobiste?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Battlecross 6 paź 2016, 13:01
    Ostatnio znajomy który miał konto w banku, którego nazwa zaczyna się na B a kończy na Z WBK przeniósł sie do Raiffeisen i jest zachwycony całokształtem usług. Mowi, że niebo a ziemia.
    Cytuj
  • Meggi85 15 paź 2016, 14:37
    Ja mam konto Idealne w IdeaBanku i jak patrzyłam w rankingi kont na ten rok to wszędzie pojawia sie ono w czołówce. Jako klient mogę potwierdzić, że jest realnie darmowe i nie generuje żadnych dodatkowych kosztów. Moge też dowolnie korzystać z mobilnego wpłatomatu i przestrzeni IdeaHub. Konta w tym banku warto wziąć na pewno pod uwagę.
    Cytuj
  • Quku 17 paź 2016, 20:36
    A na czym właściwie polega ten mobilny wpłatomat? Już kilka razy rzucił mi się w oczy na mieście. Korzystałaś?
    Cytuj
  • sloneczko9 28 paź 2016, 6:37     (ostatnio zmieniony przez autora 19 gru 2016, 11:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Nie korzystałam do tej pory z takiej opcji. Wiem jednak,ze na stronie banku można zorientować się o której godzinie będzie w jakiej okolicy. Wybrać się tam i wpłacić pieniądze jeśi tego potrzebujesz.... Generalnei wygodna sprawa chociaż ja tego nie potrzebuję poniewaz wszystko załatwiam przez internet.

    Co do kont to najlepsze oferty obecnie mają
    ing bank śląski - dają 100 zł
    i millenium bank - przy płatnościach blikiem dostaje sie zwrot kasy
    Jak coś, to patrz jeszcze tutaj http://www.postawnaswoim.pl/ranking-osobistych-kont-bankowych/
    Cytuj
  • Meggi85 29 paź 2016, 10:06
    Quku napisał:A na czym właściwie polega ten mobilny wpłatomat? Już kilka razy rzucił mi się w oczy na mieście. Korzystałaś?
    Oczywiście, ze korzystałam. Mobilny wpłatomat to auto z wbudowanym wpłatomatem. Możesz poprzez aplikacje zamówić taki samochód w każde miejsce wytyczone obszarem na jakim jeździ. Samochód podjeżdża tam gdzie klientowi pasuje na utaloną godzinę. Po wpłaceniu pięniędzy są one od razu widoczne na moim koncie. To bardzo wygodne, bo szukanie wpłatomatu na mieście bywa uciążliwe.
    Cytuj
  • trajeljo 6 lis 2016, 23:32
    W Raiffeisen mają bardzo dobre konto (wymarzone), do tego można wziąć kartę debetową Visa, opłaty za nią albo nie istnieją albo są tak nikłe, że aż niezauważalne.
    Cytuj
  • Meggi85 8 lis 2016, 21:13
    Nie da sie żeby coś jednocześnie nie istniało i było nikłe przymrużenie oka To są te opłaty czy nie ma? Jeśli chodzi o kwestie finansowe wolę dokładnie sprecyzowane zasady. Teraz mam karte biznesową w IdeaBanku. Comiesięczna obsługa karty jest bezpłatna – wystarczy korzystać z przyznanego limitu, a suma transakcji bezgotówkowych wykonanych i zaksięgowanych w danym miesiącu ma być minimum 1000 zł. Jak na moje korzystanie to niewiele. Jeżeli będzie ona niższa, opłata za obsługę karty płatniczej wyniesie 0,25% przyznanego limitu kredytu, więc też rozsądnie.
    Cytuj
  • trajeljo 3 gru 2016, 17:50
    Meggi85 napisał:Nie da sie żeby coś jednocześnie nie istniało i było nikłe przymrużenie oka To są te opłaty czy nie ma? Jeśli chodzi o kwestie finansowe wolę dokładnie sprecyzowane zasady. Teraz mam karte biznesową w IdeaBanku. Comiesięczna obsługa karty jest bezpłatna – wystarczy korzystać z przyznanego limitu, a suma transakcji bezgotówkowych wykonanych i zaksięgowanych w danym miesiącu ma być minimum 1000 zł. Jak na moje korzystanie to niewiele. Jeżeli będzie ona niższa, opłata za obsługę karty płatniczej wyniesie 0,25% przyznanego limitu kredytu, więc też rozsądnie.
    Nie jednocześnie, po prostu nie pamiętałem czy ich nie ma czy są tak niskie, że aż niezauważalne. :-) Dalej uważam, że raiffeisen ma dobre konto. Bankowość elektroniczna tam mi pasuje, oprocentowanie jest okej. Jest mi tam dobrze.
    Cytuj
  • Meggi85 17 gru 2016, 19:12
    trajeljo napisał:Nie jednocześnie, po prostu nie pamiętałem czy ich nie ma czy są tak niskie, że aż niezauważalne. :-) Dalej uważam, że raiffeisen ma dobre konto. Bankowość elektroniczna tam mi pasuje, oprocentowanie jest okej. Jest mi tam dobrze.
    Na swoim koncie zauważam wszelkie pobrania i nieuzasadnione opłaty. Między innymi przez to zmieniłam swoje konto na to w IdeaBanku. Piszesz o oprocentowaniu, ale jakim? Masz na myśli oprocentowanie na koncie czy na jakiś usługach? U mnie jeśli chodzi o bankowość elektroniczną i mobilną aplikację, z której często korzystam, też jestem zadowolona, bo jest dość rozbudowana. Jest nawet mobilny wpłatomat, który można sobie zamówić w dowolne miejsce.
    Cytuj
  • hipcio 24 gru 2016, 10:37     (ostatnio zmieniony przez autora 3 sty 2017, 6:45, w całości zmieniany 1 raz)
    Nest Bank, mBank itd. Przede wszystkim celowałbym w te dwa banki. Dlaczego? Otóż wydają się posiadać najkorzystniejszą ofertę. mBank również ma korzystną ofertę, ale Nest Bank korzystniejszą bo zarówno przelewy, wypłaty z bankomatów jak i samo prowadzenie konta jest darmowe.
    [url=http://konto-w-banku.pl/]Pod tym odnośnikiem do porównania kont osobistych i firmowych[/url] można znaleźć trochę więcej informacji.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum