Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Kredyt gotówkowy. Jaki bank, strona 9

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Kredyt gotówkowy. Jaki bank

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • SemperCordis 22 lip 2016, 21:07
    Najlepiej spytaj w tym banku, w którym masz konto. Oni powinni dać ci najlepszą ofertę.
    Cytuj
  • UllKa 27 sie 2016, 17:15
    My tak dostaliśmy.
    Cytuj
  • Naria 23 wrz 2016, 20:53
    Ja swój kredyt brałam w mBanku i jestem bardzo zadowolona, wszystko załatwiłam sobie online w dosłownie chwilę. Warto zawsze zapoznać się z różnymi ofertami, mi na przykład mój poprzedni bank wcale dobrego kredytu nie proponował, dlatego zmieniłam i nie żałuję. Warto też popytać znajomych bo mi właśnie moja przyjaciółka poleciła mBank, pamiętam, że chyba jeszcze jakąś premię dostała za to, że ja założyłam tam konto, nie wiem czy to było 100, czy 200 złotych, ale ta akcja się chyba polecamBank, czy jakoś tak nazywa. Znajomi nie owijają w bawełnę i mówią prawdę, dlatego ja bardzo często ich podpytuję o różne rzeczy, wiadomo, że kredyt to jednak jest jakieś zobowiązanie, więc warto do tego podejść rozsądnie, żeby nie było później żadnych przykrych niespodzianek. Ja miałam bardzo fajnie umowę skonstruowaną, że nie musiałam się zastanawiać nad każdym punktem i szukać w necie, co to znaczy uśmiech A to też ważne, bo czasami to człowiek potrafi się pogubić w tych wszystkich paragrafach.
    Cytuj
  • Battlecross 6 paź 2016, 15:09
    Ogólnie kredyt wziąłem w raiffeisen polbanku i jestem zadowolony i z warunków i z obsługi klienta, także to też jest opcja do rozważenia dla was.
    Cytuj
  • Quku 17 paź 2016, 20:41
    A kredyt FAIR w Idea Banku? Macie z nim jakieś doświadczenia? Szukam opinii, bo wydaje mi się korzystny.
    Cytuj
  • MartynKa79 26 paź 2016, 19:51
    @vxy3 z tego co wiem, Profi Kredyt nie ma w ofercie kredytu Fair. Chyba Ci się coś pokręciło. przymrużenie oka

    A do tematu @Ququ - sama nie brałam, ale znajomy brał. Chwalił jasne zasady i dość szybką decyzję kredytową. Patrzyłam sobie u nich na stronie i faktycznie rozsądnie to wygląda. Jak większość zresztą ofert w tym banku. Nie kryję, sympatyzuję. uśmiech
    Cytuj
  • Battlecross 6 lis 2016, 17:56
    Na kredyt gotówkowy najbardziej polecam Raiffeisen Polbank, mają dobry Dany Kesz, czyli 5000 zł na dowód. Sam bank też jest wiarygodny.
    Cytuj
  • Meggi85 8 lis 2016, 21:06
    Quku napisał:A kredyt FAIR w Idea Banku? Macie z nim jakieś doświadczenia? Szukam opinii, bo wydaje mi się korzystny.
    Całkiem ciekawa opcja kredytu dla firm. Kredyt jest do 50 tysięcy, a oprocentowanie dla osob które mają wpływy na konto to tylko 4,99 %. Nie znam innej takiej oferty teraz na rynku. Warto skorzystać. Na jakiś konkretny cel szukasz środków?
    Cytuj
  • Quku 10 lis 2016, 14:35
    No tak. Potrzebuję włożyć trochę kasy w firmę i pasowałby mi taki kredyt.
    Cytuj
  • Meggi85 18 lis 2016, 21:11
    Jeśli tak to od siebie mogę Ci właśnie IdeaBank polecić. Oferta jest warta uwagi, więc zadzwoń może i dopytaj, żeby przekazali Ci ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie. Dla każdej firmy jest inna, ale dla mnie była nadal najkorzystaniejsza z tych bankow, które mi swoje oferty przekazywały. Daj znać jak poszło.
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum