Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Odszkodowanie - wypadek samochodowy, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Odszkodowanie - wypadek samochodowy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • szafranka 11 gru 2014, 10:56
    Ja musiałam ściągać odszkodowanie przez sąd i oczywiście adwokata.
    Cała procedura trwała jakiś rok!
    No ale w rezultacie, otrzymałam należne pieniądze szkoda tylko ,że droga sądową.
    Jak płacić to za każdy dzień zwłoki naliczają kolosalne odsetki, ale jak w drugą stronę- to już ich nie dotyczy :-)
    Cytuj
  • maciejewskaa 30 maj 2015, 22:08
    @szafranka a nie prościej było pójść do takiego EuCO?
    Cytuj
  • kieta 2 cze 2015, 12:32
    szafranka napisał:Ja musiałam ściągać odszkodowanie przez sąd i oczywiście adwokata.
    Cała procedura trwała jakiś rok!
    No ale w rezultacie, otrzymałam należne pieniądze szkoda tylko ,że droga sądową.
    Jak płacić to za każdy dzień zwłoki naliczają kolosalne odsetki, ale jak w drugą stronę- to już ich nie dotyczy :-)
    Otrzymałaś kwotę, której się spodziewałaś?
    Cytuj
  • aserehe 13 cze 2015, 16:11
    Tak jest najczęściej, że ubezpieczyciele zaniżają nam kwotę odszkodowania i liczą, że się nie upomnimy. No bo to dużo czasu, trzeba się nachodzić, udowadniać swoje etc. Na szczęście na rynku są takie firmy jak np. Marshal, które takie odszkodowanie za nas wywalczą, także nie dajcie sobie wmówić że nie opłaca się walczyć uśmiech
    Cytuj
  • erykit 17 cze 2015, 6:59
    Obecnie ta kancelaria z Łodzi ma bardzo duże doświadczenie w walce o odszkodowania spowodowane przez wypadki komunikacyjne:
    http://www.kkeller.pl/ - jakiś czas temu skorzystałem z ich pomocy ponieważ firma ubezpieczeniowa nie chciała mi wypłacić odszkodowania. Na początku walczyłem sam ale okazało się,że odszkodowanie jakie mi zaproponowali jest żenująco niskie tak wiec byłem zmuszony skorzystać z pomocy prawnika. Ostatecznie jestem bardzo zadowolony ponieważ sprawa została rozwiązana na moją korzyść.
    Pozdrawiam.
    Cytuj
  • Nova23 28 lip 2015, 10:02
    Są kancelarie prawne, które specjalizują się w tego typu obszarach prawa. Ja np. korzystałem z usług prawnika z Konina, któremu powierzyłem całą sprawę. Największą zaletą takiego rozwiązania jest mniej straconych nerwów w konfrontacji z ubezpieczycielem i zaoszczędzony czas.
    Cytuj
  • kami8 31 sie 2015, 8:41
    Mam dobre wspomnienia po współpracy z EuCO. Bardzo dobra i przede wszystkim solidna firma, która nie bierze żadnych opłat wstępnych.
    Cytuj
  • Spidi4 19 lis 2015, 16:07
    Moja znajoma była kiedyś w podobnej sytuacji i u niej sprawa skończyła się w sądzie. Nie było to zbyt miłe doświadczenie ale bardzo pomógł jej mecenas Sangowski. Ja nawet nie powiedziałbym,że do takich spraw potrzeba takiej znajomości prawa , a jednak. Dobrze, ze mecenas ma doświadczenie w sprawach o odszkodowania.
    Cytuj
  • veganka 24 lis 2015, 21:45
    dlatego ja żeby uniknąć takich przykrych sytuacji wykupiłam dodatkowe ubezpieczenie o nazwie :bezpiecznie w drodze" na wypadek nieszczęśliwego wypadku komunikacyjnego i jego następstw, składka kosztuje mnie przy najwyższym odszkodowaniu niecałe 50 zł. Po co później się szarpać, lepiej ubezpieczyć się na taką ewentualność i zaoszczędzić sobie nerw i biegania po sądach.
    Cytuj
  • Lozo32 15 gru 2015, 17:44
    Niby wydaje się, ze sprawy o odszkodowania sa takie proste. Jednak nic bardziej mylnego, jak chcesz by sprawa poszła na Twoją korzyść potrzebujesz dobrego mecenasa.W Poznaniu Mecenas Rafał Sangowski jest specjalista od spraw dotyczących odszkodowań.
    Cytuj