Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

Problem z alimentami

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Problem z alimentami

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • bunnyx 27 sie 2018, 14:33
    Kto będzie najbardziej odpowiedni w zakresie rozwiązania problemu z alimentami, jeżeli komornik przesyła informacje o tym, że dłużnik nie pracuje? Z informacji, które udało się uzyskać, wynika, że jednak pracuje, tylko uchyla się od obowiązku. Dowody na to pomoże zebrać biuro detektywistyczne - np. TRAP? Może lepszym kierunkiem będzie skierowanie sprawy do SR i przedstawienie informacji, które już są?
    Cytuj
  • Mirka85 25 lis 2018, 20:03
    jesli chodzi o alimenty to nie wiem czy Ci nie bedzie potrzebna pomoc adwokata. Podejdz do kancelarii mecenasa Budrewicza - on sie zajmuje prawem rodzinnym wiec coś ci doradzi
    Cytuj
  • iwona07 7 sty 2019, 19:16
    Moja znajoma od początku korzystała z pomocy jednego z lepszych adwokatów w Trójmieście. Chcesz to podpytam o szczegóły bo udało im się osiągnąć nawet ciut więcej niż zamierzony cel
    Cytuj
  • kierowca78 14 sty 2019, 22:43
    Mnie interesuje namiar na prawnika w Trójmieście. Czy podejmą się sprawy opieki i alimentów dla ojca dziecka? Muszę wziąć się wreszcie za te sprawy, a wiem że facet jest w trudnej sytuacji w takich postępowaniach...
    Cytuj
  • marysia8383 27 lip 2021, 21:52
    Podpytaj w kancelarii mec. Cejrowskiego z Tczewa, ma spore doświadczenie i wiele sukcesów w sprawach rozwodowych i z tym związanych m.in. opieką czy alimentami
    Cytuj
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum