Favore.plForumFinanse, prawo, ubezpieczenia

W co najlepiej inwestować w 2012 r ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

W co najlepiej inwestować w 2012 r ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Finanse, prawo, ubezpieczenia 1 2 3 4 5 z 5  
  • calvaro25 15 gru 2011, 2:57     (ostatnio zmieniony przez autora 9 lip 2012, 12:50, w całości zmieniany 5 razy)
    Mam na uwadze zwykłych obywateli ze średnio zamożnym portfelem, dla których każda dodatkowa złotówka jest na wagę złota, za które mogą kupić chociażby dobrą elektronikę broń bez zezwolenia lub nowe telefony
    Tym bardziej korzystnie przedstawia się nowa możliwość inwestowania dla wszystkich, która gwarantowana jest przez Państwo. Od 2012 rozpoczęła się w Polsce sprzedaż produktu finansowego o nazwie IKZE - Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego. Jego celem jest gromadzenie oszczędności i inwestowanie ich na światowych rynkach finansowych. Najważniejszą cechą tego produktu, odróżniającą go od wszystkich innych dostępnych dotychczas w Polsce, jest możliwość odliczenia, co roku, od dochodu wszystkich wpłat dokonywanych na IKZE. Przekłada się to proporcjonalnie na zmniejszenie kwoty podatku, jaką podatnik wpłaca w danym roku na rzecz Państwa. W związku ze zmianami w systemie ubezpieczeń społecznych w Dzienniku Ustaw z 2011 Nr 75 poz. 398, została uchwalona Ustawa z dnia 25 marca 2011 r. o zmianie niektórych ustaw związanych z funkcjonowaniem systemu ubezpieczeń społecznych.


    Cytuj
  • gilbert66 28 sty 2012, 22:33
    Kilka dni temu byłem na szkoleniu w firmie finansowej proponującej udział w programie partnerskim związanym z zapisywaniem ludzi do IKZE (Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego). Jest to nowy produkt wchodzący, który wchodzi na rynek w 2012 r. Podoba mi się w tym programie partnerskim, że nie trzeba nic inwestować by rozwinąć swoja sieć parterów. Szkolenie 2 godzinne też jest bezpłatne. Prowadzone jest ono w sposób przejrzysty i jasny. Ponieważ jest to świeży produkt uważam, że zainteresuje on sporo osób. Według mnie jest to okazja, na której nie stracę a jedynie mogę zyskać. Program jest ogólnopolski. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres mailowy uśmiech
    Cytuj
  • Capitol2 30 sty 2012, 23:48
    Witam. IKZE -ty może i bedą dobre ale trzeba pamietać że na koniec i tak zapłacimy podatek. Gwaranacja renta- prywatna emerytura z Compensy jest z podatku zwolniona całkowicie. A osób zainteresowanych prywatną i do tego dożywotnio wypłacaną emeryturą z miesiąca na miesiąc jest coraz więcej. pozdrawiam i życzę powodzenia i zapraszam do wspólpracy z nami. Ewelina Lis
    Cytuj
  • 15 maj 2012, 16:08
    Słyszałem, że najlepiej zainwestować w złoto i srebro. Ale tylko złoto inestycyjne pod postacia sztabek lub monet bulionowych. Zwykłe złoto z biżuterii to najwyżej można sprzedac tu
    Cytuj
  • zylek 4 lip 2012, 12:29
    Duże możliwości dają teraz nieruchomości - ich ceny są zdecydowanie najniższe od wielu lat.
    Inwestorzy przejmują okazje cenowe np. Można w ten sposób w ciągu kilku lat świetnie zarobić.
    Cytuj
  • Deneb 11 lip 2012, 19:11
    Wiem, że ci o pokaźniejszym portfelu mogą zainwestować fundusze venture capital. Dla ludzi o skromniejszym budżecie polecsam obligacje i zakup kruszców. Jeżeli stać nas na mieszkanie to smiało bym w to poszedł. Mieszkanie zawsze można wynajmować… wostateczności sprzedać.
    Cytuj
  • marekJan 20 lip 2012, 15:41
    Na Forexie da się nieźle zarobić, oczywiście jeżeli ktoś wie jak uśmiech Chociaż teraz są już takie możliwości, że nawet mało rozeznany może bez większego ryzyka inwestować i mieć co miesiąc 5-7 proc. zysku. Jak ktoś zainteresowany to odsyłam do lektury o rachunkach zarządzanych secured-forex Może tu od razu kokosów się nie zbije, ale za to bezpieczeństwo jest zapewnione na wysokim poziomie. gdybym miał z 15 tysiaków to pewnie bym się mocno nad tym zastanowił przymrużenie oka
    Cytuj
  • Aquarella 23 lip 2012, 12:50
    Można też inwestować w złoto. Z tego, co się orientuję, całkiem nieźle się to opłaca. Gdyby ktoś był zainteresowany, to polecam kliknąć ten link złoto inwestycyjne.
    Cytuj
  • zylek 30 lip 2012, 12:03
    Pisząc bardziej konkretnie - obserwujcie oferty nieruchomości pod Warszawą, takie jak te Cenowo poleciało to mocno w dół, więc okazje są naprawdę doskonałe ;-)
    Cytuj
  • azarus 16 sie 2012, 21:51
    Z tego co słyszałem to Forex może przynieść spore zyski. Oczywiście samodzielna gra to tylko dla starych wyjadaczy, bo nie trudno tam stracić cały dorobek. Ale są też narzędzia idealne dla początkujących inwestorów, jak choćby rachunek zarządzany? Słyszał z Was ktoś o tym? Pewnie niewielu, bo jak zdążyłem się już zorientować to wiedza na temat tych rachunków w Polsce jest znikoma, niestety. A pewnie uchroniłoby to wielu przed katastrofą na Forexie...
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Finanse, prawo, ubezpieczenia - dyskusje na forum