Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Chmura Faktur - opinie, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Chmura Faktur - opinie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 z 2
  • grzyb_h 28 lut 2019, 10:23
    Założyłem konto i testowałem przez miesiąc, przyznam że niesamowicie wygodne narzędzie. Chmura Faktur u mnie się sprawdziła i nie mam już takiego bałaganu w dokumentach. Wszystko poksięgowane bo księgowa dostaje od razu wszystkie dokumenty tym bezpiecznym linkiem.
    Cytuj
  • Meggi85 13 mar 2019, 0:15
    Fajnie, ze sprobowałeś, bo jednak Chmura Faktur jest calkowicie za darmo, więc warto przetestować wszystkie funkcje i wiadomo wtedy co nam najbardziej odpowiada. No i plus dla nich za pliki JPK.
    Cytuj
  • Kanita 14 mar 2019, 20:12
    Słuchajcie jak to wygląda w praktyce z tą Chmurą Faktur? Boję się, że tego nie ogarnę jakby od strony technicznej. Nie jest to jakoś specjalnie skomplikowane? Zawsze byłam na bakier z techniką.. przymrużenie oka
    Cytuj
  • aleksis 15 mar 2019, 14:28
    Kanita napisał:Słuchajcie jak to wygląda w praktyce z tą Chmurą Faktur? Boję się, że tego nie ogarnę jakby od strony technicznej. Nie jest to jakoś specjalnie skomplikowane? Zawsze byłam na bakier z techniką.. przymrużenie oka
    Bez obaw, to jest dziecinnie proste, zakładasz konto, wprowadzasz swoje dane, potem jak chcesz wygenerować fakturę to dodajesz dane kontrahenta i już możesz wystawiać
    Cytuj
  • Meggi85 31 mar 2019, 16:50
    Jeśli chcesz możesz tez w Chmurze Faktur pobierać dane firmy klienta z GUS i bez problemu wiesz wtedy czy dany kontrahert jest na Vat czy też nie.
    Cytuj
  • grzyb_h 1 maj 2019, 18:22
    Testowanie Chmury to powiem mam że całkiem duża rzecz. Ma ogrom funkcji i mam wrażenie, że zawsze jak cos mi jest potrzebne to właśnie tutaj jest. Fakt, że ten program daje możliwość zrobienia wszystkiego związanego z fakturowaniem.
    Cytuj
  • Lilka32 23 maj 2019, 21:31
    Ja korzystam z Biura księgowego Tax Care, jest to dla mnie bezpieczniejsze, wszystko odbywa się online więc super opcja, do tego mam jeszcze na starcie w pakiecie pomoc prawnika i informatyka.
    Cytuj
  • MartynKa79 31 maj 2019, 8:33
    No to zagadaj z księgową, bo Tax Care jest przyjazne Chmurze Faktur i z pewnością chętnie przejdzie na bezzałącznikowy eksport dokumentów prosto z chmury. uśmiech Dla niej wszystko na bieżąco i wygoda.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum