Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Czy warto inwestować w szkolenie pracowników?, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czy warto inwestować w szkolenie pracowników?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 6 z 6  
  • szarlottka 28 maj 2015, 10:44
    Jasne że warto szkolić pracowników! Ja swoich chciałabym zapisać na szkolenie - uprawnienia cieplne. Przydadzą im się uprawnienia cieplne zwłaszcza teraz gdy czeka nas nowy kontrakt. Moim zdaniem każdy pracodawca któremu zależy na pracownikach powinien dbać o ich kwalifikacje.
    Cytuj
  • aarkan88 3 cze 2015, 8:58
    Szkolenia pracowników powinny dotyczyć większości branży. Ludzie powinni mieć szansę rozwoju i podnoszenia poziomu swoich kwalifikacji. Tym bardziej, że co jakiś czas zasady funkcjonowania danej branży się zmieniają i trzeba być z nimi na bieżąco.
    Cytuj
  • Starlit 9 wrz 2015, 11:36
    Z pewnością łatwo inwestować w szkolenia pracowników, szczególnie teraz kiedy istnieje możliwość pozyskania środków z KFS. Przedsiębiorcy zatrudniający do 10 osób mogą pozyskać nawet 100% środków na wybrane szkolenie na które skierują pracownika.
    Cytuj
  • aleksyv91 18 wrz 2015, 21:20     (ostatnio zmieniony przez autora 2 paź 2015, 9:01, w całości zmieniany 1 raz)
    Jasne, że warto. Moja firma od niedawna inwestuje w szkolenia pracowników, obcenie szefostwo skupia się na szkoleniu w zakresie zarządzania projektami. Jest wynajęta firma, mamy spotkania z "trenerami" kilka razy w miesiącu odbywa się na zasadzie wykładów i szkoleń praktycznych. Szczerze mówiąc jestem zadowolony z tego jak zajęcia są przeprowadzane, chętnie na nie uczęszczam i nie tylko ja w pracy mam takie entuzjastyczne podejscie do tych szkoleń. Tu masz ich stronę internetową żebyś sprawdził ofertę http://www.szkolenia-semper.pl/szkolenia-zarzadzanie
    Cytuj
  • Spidi4 6 paź 2015, 15:14
    Oczywiście , ze tak zawsze warto myśleć o zainwestowaniu w szkolenia dla pracowników. Tylko nie decyduj sie na tradycyjne szkolenie jako wykład. Postaw na coś ciekawego i bardziej pomysłowego. Wydaje mi się, że szkolenia takie jak [url=http://doji.com.pl/blog/] te[/url] bardziej zachęcą pracowników do nauczenia sie czegos nowego.
    Cytuj
  • eszmer 25 lut 2017, 14:13
    Nowoczesne szkolenia mają obecnie formę warsztatów, często w ogóle rezygnuje się z części teoretycznej na rzecz wykorzystywania interaktywnych ćwiczeń. Takie szkolenia organizowane są przez Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER. Myślę, że na uwagę zasługuje szkolenie z budowania relacji z klientami w formie 2-dniowych warsztatów praktycznych. Duża dawka inspiracji i wiedzy!
    Cytuj
  • Swojezdanie 17 maj 2017, 10:23
    Oczywiście, że warto! Przecież to pracownicy pracują na sukces firmy.
    Cytuj
  • ola_by_ola 29 maj 2017, 16:37
    Bez wątpienia inwestycja w szkolenia pracowników nie będzie zmarnowana. W ten sposób kształtujemy doskonałego specjalistę, a jak wiadomo – takich na rynku jest coraz mniej… Możesz zaproponować swojemu pracownikowi szkolenia otwarte, które oferuje firma Gamma. Do wyboru są sprzedażowe, z efektywności osobistej, menadżerskie czy HR-owe.
    Cytuj
  • 19 cze 2017, 23:10
    Warto i nie. Wyszkolony pracownik więcej umie, ale może też odejść i zabrać te umiejętności do innej, konkurencyjnej firmy.
    Cytuj
  • beatakar 4 gru 2017, 11:40
    oczywiście, że warto dobrze wyszkolony pracownik prędzej czy później będzie przynosił zyski
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum