Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Dobra drukarka do firmy, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Dobra drukarka do firmy

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 z 2
  • romozim 2 mar 2019, 14:01
    Racja. Popieram to co piszesz. Trzeba jednak uważać na zamienniki, bo niektóre nie są super, dodatkowo są problemy z instalacją oraz mogą być łamane np. gwarancje producenta drukarki. Z tego co wiem to przy Asarto nie ma takich kłopotów
    Cytuj
  • aleksis 15 mar 2019, 14:26
    Jak się kupi doby zamiennik to nie będzie problemu, drukuję na activejet już dłuższy czas i nie mam z tymi zamiennikami żadnego problemu, wydajne i nie rozmazują się
    Cytuj
  • bogdanwel 21 paź 2019, 23:56
    To zależy, kto jaki ma budżet. Uważam, ze na takim sprzęcie, szczególnie jak ma być dość mocno eksploatowany nie warto przesadnie oszczędzać. teraz na promocji są epsony, można dostać zwrot kasy z casback jak się kupi wybrany model objęty promocją. Ich drukarki są dobre jakościowo, jednocześnie niedrogie. łatwo się w nich uzupełnia poziom tuszów.
    Cytuj
  • mikola 26 paź 2019, 18:31
    Na cashbacku jest sporo dobrych drukarek, sprzęt mają dobry. Ja polecam urządzenie 3w1 z kopiarka i skanerem, to chyba najrozsądniejszy wybór, przynajmniej do zastosowań domowych.
    Cytuj
  • radek_majster 28 paź 2019, 23:32
    brother najlepsza opcja, mi si sprawdza w firmie, activejety załadowane i można drukować bez strat na jakości. Zamienniki mogą jak najbardziej być bliżone do oryginałów
    Cytuj
  • darriofi 14 lut 2022, 8:43
    Dobrej jakości zamienniki ma Asarto. Korzystam od dwóch lat. Dobrze sie sprawuję, dobrze współpracują z drukarką, są wydajne, zbudowane solidnie, więc nie będzie kłopotów z ich włożeniem oraz wyjęciem
    Cytuj
  • tumi 10 kwi 2024, 13:54
    Zobacz http://www.intedu.pl/modele-urzadzen-wielofunkcyjnych/ dobra cena.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum