Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jak kształtować wizerunek firmy?, strona 10

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak kształtować wizerunek firmy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  5 6 7 8 9 10 z 10
  • qmilj 5 paź 2019, 12:33
    Trzeba po prostu świadczyć odpowiedniej jakości usługi oraz sprzedawać odpowiedniej klasy produkty - moim zdaniem to tutaj najważniejszy czynnik
    Cytuj
  • Uncia 28 paź 2019, 18:58
    Mi się poprawił wizerunek firmy jak zaczęłam korzystać z polskich epłatności, współpraca z zaufaną marką, nowoczesne terminale i szybkie płatności nawet w innej walucie.
    Cytuj
  • Lilka32 30 paź 2019, 16:30
    Miałaś jakiegoś opiekuna, który zainstalował te terminale? Czy faktycznie jest tak, że można płacić u nich za rachunki?
    Cytuj
  • Uncia 24 lis 2019, 18:27
    Tak, masz indywidualnego opiekuna, który we wszystkim pomaga, jest to bardzo przydatne szczególnie na początku. Często korzystałam też z ich infolinii, która jest czynna 24h uśmiech
    Cytuj
  • Martyna29 1 gru 2019, 12:23
    Opiekun wprowadza cię w cały ten świat, potem zawsze może podjechać jak czegoś potrzebujesz, z pytaniami można dzwonić też na infolinię.
    Cytuj
  • Uncia 1 sty 2020, 17:17
    Dokładnie tak, nie ma się czego obawiać, korzyści jest bardzo dużo, a stracić nic nie można.
    Cytuj
  • Lilka32 26 sty 2020, 18:41
    To ważne, bo ja zawsze oczekuje pomocy, zadzwonię i na infolinię do polskich epłatności i dopytam o formalności.
    Cytuj
  • Patka91 30 sty 2020, 21:13
    Moja siostra korzysta z polskich epłatności w swojej restauracji, faktycznie więcej klientów się pojawiło kiedy pojawiła się możliwość płatności kartą.
    Cytuj
  • smajla 26 kwi 2021, 23:29
    mam salon fryzjerski, trochę trwało zanim zdobyłam swoich klientow, widze, ze zwracają uwagę na wiele czynników, oprócz samej fryzury koncowej patrzą nawet na sprzęt jakiego sie uzywa, dlatego kupując coś do salonu biorę sprzety, które nie tylko są niezawone ale i dobrze wyglądaja, tutaj świetnie wypadają urzadzenia Babyliss PRO.
    Cytuj
  • izapixi 15 cze 2021, 22:57
    Masz od Babyliss pro trymery u siebie? Chcę kupić nowy trymer do salonu, spodobał mi ię model z metalową obudową i ostrzem T-blade, model jest zaprojektowany przy współpracy z Ferrari, można jej używać i bezprzewodowo i przewodowo
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum