Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jak ogarnąć dział księgowy - Invoice Digitizer

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak ogarnąć dział księgowy - Invoice Digitizer

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 z 2  
  • Aleksander45 26 kwi 2019, 10:49
    Cześć,
    Chciałbym zapytać Was jak ogarniacie swoją księgowość? Czy słyszeliście może o programie Invoice Digitizer, jakie korzyści jest w stanie przynieść? Pozdrawiam
    Cytuj
  • Lilka32 26 kwi 2019, 22:14
    Niestety ja nie jestem najlepsza w sprawach "papierkowych" wszystko powierzyłam Tax Care, mam pełne zaufanie, prowadzą księgowość od a do z, co ważne też dla mnie wszystko odbywa się online.
    Cytuj
  • jarzebina 28 kwi 2019, 1:49
    I mają też ubezpieczenie, więc w razie czego ponoszą pełną odpowiedzialność. Dla mnie to ogromny plus, bo znam jedną taką, która sama chciała poprowadzić swoją księgowość, a potem sobie problemów narobiła. Ja przynajmniej jestem o to spokojna.
    Cytuj
  • DamianKK 29 kwi 2019, 13:44
    My dopiero wchodzimy na rynek, ale już teraz wprowadzanie ręczne zajmuje nam mnóstwo czasu i przy zwiększonej ilości sprzedaży musielibyśmy przy dodawaniu ręcznym zatrudnić kolejną osobę, a to również są spore koszta. Dlatego sam chętnie poznałbym rozwiązania które stosujecie w tym zakresie.
    Cytuj
  • KrzysztofMil 6 maj 2019, 20:47
    Ja już wcześniej trochę o tym programie przeczytałem i też zacząłem zastanawiać się nad przetestowaniem tego rozwiązania w naszym biurze. Program wydaje się nieskomplikowany w obsłudze a naprawdę bardzo odciążyłby nas od ilości problemów, błędów i nerwowych sytuacji. Chyba nie ma po co dłużej zwlekać i czas najwyższy na rozpoczęcie efektywnej księgowości.
    Cytuj
  • Wojtekk70 10 maj 2019, 11:01
    Program pozwala na skanowanie dokumentów księgowych (paragonów, faktur) i ich automatyczną interpretacje. Automatycznie wprowadza dane z faktury do systemu księgowego, więc nie ma potrzeby ręcznego "wklepywania" cyferek. Działa całkiem sprawnie i skutecznie rozpoznaje dane. Na pewno wprowadzanie danych jest szybsze niż takie ręczne i też zapewniające pełną skuteczność.
    Cytuj
  • DarekLew 24 maj 2019, 13:56
    Dodatkowo z tego co udało mi się wyczytać na ich stronie internetowej to można skanować również inne dokumenty, więc to nie tylko ogranicza się na przykład do faktur. Właściwie musiałabym się ich podpytać o to, bo może to być interesujący dodatek również w innych dziedzinach funkcjonowania firmy przy administracji. W takim razie koniecznie czekamy na twoją recenzję po okresie testowania!
    Cytuj
  • Aleksander45 27 maj 2019, 15:04
    W takim razie ogromne dzięki za wszystkie wskazówki, nie mam co w takim razie dłużej z tym zwlekać. Jutro postaram się skontaktować z nimi i czas na wprowadzanie innowacji (zobaczymy jak to się sprawdzi u mnie).
    Cytuj
  • DamianKK 23 cze 2019, 14:47
    No rzeczywiście brzmi to ciekawie. Będę również musiał sprawdzić ich ofertę i odezwać się do obsługi bo nasz dział księgowy zdecydowanie wymaga automatyzacji.
    Cytuj
  • Lilka32 30 cze 2019, 16:20
    Teraz jeszcze w Tax Care mam pakiet medyczny dla siebie i dziecka, super rozwiązanie uśmiech
    Cytuj
1 2 z 2  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum
Następna: Lodziarnia