Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jak zarabiać na firmie więcej?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zarabiać na firmie więcej?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 z 2  
  • hanka100 14 cze 2013, 9:06
    Witajcie. Prowadzę moją firmę od 3 lat i zarabia na mnie, to wszystko. Nie jestem w stanie sobie odłożyć z tych dochodów. Jednak chciałabym rozwinąć się, zarabiać więcej. Jak to zrobić?
    Cytuj
  • toster 14 cze 2013, 12:16
    jak to powiedzieć, albo weźmiesz się w garść i zaczniesz odkładać albo nie. Proste podejście. Jeśli brakuje Ci motywacji to zapraszam dzisiaj o 20:00 tutaj na pewno będą poruszane problemy twojego typu
    Cytuj
  • 14 cze 2013, 15:13
    ooo dzisiaj! idealnie. wezmę udział w tej konferencji, skoro tylko wystarczy siedzieć przed kompemuśmiech ja również chciałabym zmienić swoje życie.. brakuje pomysłów i motywacji do osiągania celów..
    Cytuj
  • ElaW 14 cze 2013, 21:04
    może warto zaoszczędzić na księgowości, korzystałam z biura rachunkowego i to zjadało część pieniędzy, w końcu zdecydowałam się na program online i sama prowadzę księgowość. Program jest intuicyjny, prosty w obsłudze.
    Cytuj
  • elisa213 16 cze 2013, 23:24
    Pewnie jestem tego samego zdania - zawsze mnie wkurzał fakt ze księgowa mimo jak sie pomyli nie ponosi żadnej odpowiedzialności za swoje wyliczenia. Teraz sam sobie wszystko prowadzę przy pomocy programu szybka faktura
    Cytuj
  • Sylwiax 4 lip 2013, 16:07
    Przede wszystkim dobry program fakturujący! Od kiedy korzystamy z księgowości online zamiast tradycyjnej to znacząco redukujemy ilość przesyłanych dokumentów w formie papierowej oraz ograniczamy ilość wizyt naszych pracowników oraz klientów w biurze rachunkowym! Godny polecenia program.
    Cytuj
  • pollen 5 lip 2013, 9:05
    Księgowość i rozeznanie w kosztach - co można zmniejszyć i odłożyć w firmie pójdzie do Ciebie uśmiech
    Cytuj
  • Kitbrado 20 lip 2013, 23:01
    witam, prowadzę firme 7 miesiecy i mimo braku konkurencji kazdego miesiącia dokładam do kosztów. Proszę , powiedzcie ze swojego doświadczenia jaki okres musze jeszcze czekac na to by wyjść na prostą . płacz
    Cytuj
  • konto_usuniete_360936 21 lip 2013, 10:57
    Polecamy internetową reklamę Państwa działalności. Przekłada się to na wzrost odwiedzin Państwa firmowej strony, zwiększone zainteresowanie ofertą, co przekłada się na zwiększone zyski. Strona internetowa i pozycjonowanie jej to obecnie jedna z najlepszych form reklamy firmy. Jeśli ktoś szuka usługi lub produktu zwykle robi to przez wyszukiwarkę. Dlatego bardzo ważne są naturalne wyniki wyszukiwania w internecie.

    Cytuj
  • Jana1 22 lip 2013, 17:34
    Bardzo dużo zależy od tego czy inwestujesz w rozwój. To nie muszą być od razu wielkie inwestycje, a raczej proporcjonalne do wielkości twojej firmy. Musisz poszukać zależności - gdzie pieniądze uciekają, a można było je zaoszczędzić.
    Przykład: tak jak właściciele firm transportową widzą zależność między tym jak wpływa monitoring gps a precyzyjne zarządzanie flotą pojazdów - wprowadzając system kontroli mogą jakoś lepiej zaplanować cały proces wydawania pieniędzy.
    Pokombinuj coś w tym kierunku
    Cytuj
1 2 z 2  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum