Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jak zintegrować pracowników?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zintegrować pracowników?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 4 5 z 5  
  • zeronudy 14 sty 2013, 19:49
    Posiadamy rekomendację wielu naszych Klientów i obiektów, dla których organizowaliśmy spotkania firmowe. Wieloletnie doświadczenie oraz ponad 200 różnych scenariuszy i pomysłów na imprezy integracyjne dla firm.

    Zapraszamy
    Cytuj
  • sonique321 15 sty 2013, 14:19
    Już samo wyjście do pubu gwarantuje przełamanie lodów! uśmiech Z bardziej wyszukanych sposobów na integracje grupową proponuje wieczory tematyczne, pikniki, wypady integracyjne za miasto w połączeniu z różnego rodzaju grami zespołowymi, imprezy scenariuszowe itd. W przypadku takich imprez warto poszukać firmy, która specjalizuje się w team building. Mój najciekawszy wypad integracyjny to taki gdzie pomagaliśmy w pracach renowacyjno-porządkowych na terenie skansenu, gdzie następnie odbyła sie stylizowana na średniowieczny klimat impreza taneczna. uśmiech
    Cytuj
  • zeronudy 14 lut 2013, 11:45     (ostatnio zmieniony przez autora 14 lut 2013, 11:45, w całości zmieniany 1 raz)
    Fajną sprawą jest organizacja imprezy, gdzie w scenariusz jest wplecione zadanie nastawione na pomaganie innym, np. dzieciom z domu dziecka lub innym jednostkom, które tego potrzebują. Uczestnicy oprócz tego, że się bawią budują u siebie postawy prospołeczne. Naprawdę ciekawy pomysł na

    Cytuj
  • anakonda1 20 mar 2013, 18:25
    To się jakoś nazywa CSR lub jakoś tak. Skrót z angielskiego. Mieliśmy taką imprezę już w firmie i muszę powiedzieć, że jak dobrze to jest zrobione, to naprawdę super sprawa. A jaką satysfakcję się po imprezie uśmiech Możecie sprawdzić to
    Cytuj
  • pistacja 26 mar 2013, 10:15     (ostatnio zmieniony przez autora 26 mar 2013, 10:16, w całości zmieniany 1 raz)
    Myślę, że imprezy lub wyjazdy integracyjne są bardzo fajną opcją przy scalaniu relacji między pracownikami. Ja jeszcze nigdy na żadnym nie byłam, ale mam nadzieję, że to się kiedyś zmieni przymrużenie oka
    Cytuj
  • akinradewo 27 mar 2013, 14:50     (ostatnio zmieniony przez autora 5 gru 2013, 9:59, w całości zmieniany 1 raz)
    Najlepiej wybrać się z pracownikami do jakiegoś pubu. Co jak co, ale my się tak nigdzie nie integrujemy jak przy alkoholu język

    Cytuj
  • oxytocin 4 kwi 2013, 22:44
    najlepsze są wyjazdy firmowe! My teraz (firma męska w większości, to zajawieni sportem) jedziemy na Rage 2013. Świetna impreza i jeszcze lepsza okazjda do integracji uśmiech
    Cytuj
  • moneymaker913 15 kwi 2013, 13:17
    Polecam spotkanie np poker plus dobry alkoholuśmiech Ostatnio pilem mega fajna whiksy
    Cytuj
  • skrzypcefajniegraja 16 kwi 2013, 11:51
    zabierz ich na piwo
    Cytuj
  • VictoriaB 19 kwi 2013, 13:03
    U mnie w firmie od czasu do czasu organzowane są wyjazdy firmowe - ale taki z mnóstwem atrakcji - w zimie byliśmy na nartach, uczestniczyliśmy w zawodach narciarskich, a potem przyjemna kolacja w góralskiej knajpce uśmiech
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum