Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Jak zwiększyć sprzedaż w firmie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jak zwiększyć sprzedaż w firmie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama 1 2 3 z 3  
  • martyna317 29 cze 2016, 22:45
    Moje pytanie brzmi jak wyżej i poszukuje sensownych rozwiązań i odpowiedzi. Każdy mi mówi wszystko zależy od tego w jakim obszarze działasz. Zawsze możesz skorzystać z porad fachowców itd itp A ja już tyle porad otrzymałam, a żadna z nich nie była wystarczająco dobra a jest tego naprawdę dużo. I tutaj się zatrzymuje bo znalazłam coś dla mnie tylko szkopuł w tym, żeby doradził mi ktoś z Was czy warto http://cursor.pl/oferta-2/logistyka/ Ta firma zajmuje się podobno każdym najdrobniejszym szczegółem ale może to ja się nie znam?
    Cytuj
  • bogdanwel 22 sie 2016, 19:53
    Według mnie kluczowa jest jakość obsługi klienta, trzeba o niego dbać i o wszystkim go informować, tu przydają się powiadomienia sms. Są specjalne platformy typu serwersms, które umożliwiają takie działania w sposób zautomatyzowany. Poza tym ważna jest jakość sprzedawanego towaru czy świadczonych usług.
    Cytuj
  • mikola 23 wrz 2016, 0:33
    Sposobów jest dużo, działania muszą być jednak dostosowane do klienta, dużo zależy też od branży. Ważne jest to, aby obsługa była sprawna oraz aby firma miała dobry kontakt z klientem. Jakość produktu nie zawsze jest tu na pierwszym miejscu.
    Cytuj
  • niepokorny 19 paź 2016, 20:29
    Przede wszystkim trzeba profesjonalnie prowadzić działalność i "dopieszczać" klienta. Zadowolony klient jest najlepszą reklamą uśmiech
    Cytuj
  • 23 paź 2016, 14:17
    Bardzo ciekawy wpis.
    Cytuj
  • hanka100 10 gru 2016, 15:17
    Witaj. Jeśli sprzedaż w firmie jest niezadowalająca to proponuję zarknąć na StrenthsFinder polska http://taisjalaudy.com/ . Z wyników badań oraz moich obserwacji wynika, że budowa świadomości mocnych stron wśród pracowników skutkuje lepszą atmosferą w firmie oraz wzrostem przychodów.
    Cytuj
  • stacy77 15 gru 2016, 19:33
    Zależy co sprzedajesz. Usługi czy produkty?
    Cytuj
  • leva99 12 sty 2017, 18:55
    Zatrudnić dobrego handlowca przymrużenie oka
    Cytuj
  • Lilka32 19 sie 2019, 19:34
    Mi bardzo pomogło korzystanie z epłatności , nie dość że w terminalu można płacić kartą, też zbliżeniowo, ale np. doładować telefon, czy płacić w obcej walucie, mega ułatwienie, przez co mogę mieć więcej klientów.
    Cytuj
  • Kanita 29 sie 2019, 23:49
    Możesz powiedzieć jak wygląda kwestia wsparcia technicznego z terminalem od Polskie ePłatności? Jest jakiś opiekun?
    Cytuj
1 2 3 z 3  
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum