Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Pomysł na biznes

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Pomysł na biznes

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • Marcinbee 25 lis 2018, 22:34
    Może własny sklep z częściami samochodowymi co ty na to? Bądź też jakiś warsztat samochodowy. Naprawdę dużo masz opcji po szkole samochodowej aby założyć własną działalność. Mój kolega ma sklep z częściami samochodowymi ale na zasadzie francyzy z marką Lucart, chwali sobie ten pomysł ma spory zysk, marka jest dość znana także klienci również są.
    Cytuj
  • malamiii 26 lis 2018, 9:06     (ostatnio zmieniony przez autora 14 lut 2019, 0:20, w całości zmieniany 1 raz)
    ok
    Cytuj
  • kubakos 26 lis 2018, 9:16
    No właśnie sporo czytałem teraz na temat własnej działalności na zasadzie francyzy, z tego co pisze to jest to biznes dobrze opłacalny. Oczywiście pod warunkiem, że coś się na tym znamy i nawiążemy współprace z dobrą marką, która jest rozpoznawalna. Do sklepu Lucart po cześć sam jeżdżę, bo uwielbiam jakość i ceny tam dostępne.
    Cytuj
  • mike012 10 lip 2019, 9:03
    Moim zdaniem CUK ma jedne z lepszych warunków jeśli chodzi o propozycję franczyzy. Nie trzeba inwestować dużych pieniędzy i ma świetne narzędzia sprzedażowe które ułatwiają rozwój firmy.
    Cytuj
  • Lilka32 24 sie 2019, 22:20
    Zobacz sobie na opcję korzystania z epłatności, wszystkie finanse będziesz miał przejrzyste, programy lojalnościowe dla klientów, mogą przy okazji zapłacić też rachunek. Więc można rozbudować firmę.
    Cytuj
  • Uncia 24 lis 2019, 18:33
    Ja korzystam z polskich epłatności, od kiedy zaczęłam z nimi współpracę, mam więcej klientów, którym też mogę więcej zaproponować np. programy zniżkowe.
    Cytuj
  • Martyna29 1 gru 2019, 12:19
    Mój mąż również korzysta w polskich epłatności jest bardzo zadowolony, ma zdecydowanie więcej klientów.
    Cytuj
  • Zonka25 30 gru 2019, 22:10
    Przyjmuje transakcje w innej walucie? nie jest na tym stratny?
    Cytuj
  • Uncia 1 sty 2020, 17:14
    Jasne, że można przyjąć inna walutę w płatnościach kartą, jest to bardzo opłacalne bo nie traci klientów.
    Cytuj
  • Martyna29 26 sty 2020, 18:37
    Klienci przy korzystaniu z polskich epłatności mogą nawet płacić za rachunki i to kartą uśmiech
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum