Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Reklama małej firmy w internecie, strona 8

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Reklama małej firmy w internecie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  3 4 5 6 7 8 z 8
  • AstaLawista 27 lip 2014, 18:55
    To tez jest ważne, ale im nas więcej i więcej o nas mówią, to prędzej uda się, że klient trafi do nas przymrużenie oka a takie kalendarze też nie są głupim pomysłem, o jakich wspomina DytulaJ uśmiech
    Cytuj
  • majesty15 29 lip 2014, 16:47
    Podstawa to własna strona www dla firmy. na rynku jest wiele agencji. Dobrze jest tez założyć profil na facebook i zainwestować w reklamę na tym serwisie.
    Cytuj
  • Filipek11 16 wrz 2014, 14:09
    Z tego co wiem specjalistami od reklamy w internecie są ludzie z Centrum Marketingu Internetowego.
    Cytuj
  • goyko 16 wrz 2014, 18:50     (ostatnio zmieniony przez autora 22 wrz 2014, 11:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Najważniejsze jest by firma miała stronę internetową. Bez tego może być ciężko. Jak już będziesz miał stronę to możesz pomyśleć o pozycjonowaniu lub kampanii google adwords. Z tego co wiem ta firma http://seofabryka.pl/ zajmuje się pozycjonowaniem płatnym za efekt. O ile się nie mylę pierwsze 3 miesiące są darmowe. Pomyśl też o marketingu szeptanym i o reklamie na fb, podobno to też przynosi efekty.
    Cytuj
  • Spidi4 17 wrz 2014, 15:49
    Dobrze wykonana strona, taka przyjazna dla oka i skuteczne pozycjonowanie powinni przynieść swoje efekty. Ja czytałem, ze ważne jest to aby pozycjonowaniem, zajmowali się profesjonaliści.
    Cytuj
  • koonik 22 wrz 2014, 13:08
    Myślę, że zawsze świetnym sposobem na wsparcie biznesu jest na pewno zainwestowanie w dobrą reklamę. Ważne by nie była ona nachalna, np.[url=http://bizzit.pl/zdjecia-firmowe-google-street-view/] panorama wnętrz[/url] na mapach Google.
    Cytuj
  • Axonpl 26 wrz 2014, 10:59
    majesty15 napisał:Podstawa to własna strona www dla firmy. na rynku jest wiele agencji. Dobrze jest tez założyć profil na facebook i zainwestować w reklamę na tym serwisie.
    Można zacząć od dobrego logo i strony wizytówkowej. Skontaktuj się z nami www.axonart.com.pl lub www.axon.pl - doradzimy kolejność działań ... no i wspólnie ustalimy co można zrobić przy zakładanym budżecie uśmiech
    Cytuj
  • minius 21 paź 2014, 21:38     (ostatnio zmieniony przez autora 27 paź 2014, 14:52, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja do tej pory pozycjonowałem stronę i reklamowałem się na fb. W ostatnim czasie myślę o ty by iść dalej... Niedawno trafiłem na http://www.netsales.pl/ i okazało się, że to firma która współpracuje z różnymi wydawcami poprzez których reklamuje produkt danej firmy. Wydaje mi się, że w ostatnim czasie ludzie bardzo zaufali osobom publikującym w sieci m.in blogerom i chętnie kupują to co oni reklamują. Dlatego wydaje mi się, że performance marketing będzie dobrym sposobem na przyciągnięcie większej liczby klientów.
    Cytuj
  • Aniela22 25 paź 2014, 17:42
    A brałes pod uwagę Voice mailing? Według mnie to raczej bardziej trafna reklama. W ten sposób ułatwisz swoim potencjalnym klientom kontakt z Tobą. Nie sa to aż tak duze koszta a mozesz przekonać sie jakie skuteczne.
    Cytuj
 3 4 5 6 7 8 z 8
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum