Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Umeblowanie biura, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Umeblowanie biura

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama  1 2 3 z 3
  • Trzasko2 19 sty 2017, 20:40
    Super przymrużenie oka Dzięki wielkie za wszystkie porady uśmiech Na pewno mi się przydadzą uśmiech
    Cytuj
  • aniolek_diabelek 15 maj 2017, 14:23
    Mój znajomy przy urządzaniu biura nieco zaszalał. Postawił na eleganckie, odrestaurowane meble które budzą wielki podziw. Takie oryginalne meble z XIX w., które przeszły proces odnowienia wyglądają moim zdaniem o niebo lepiej, niż meble z salonów. Wiem, że usługi w tym zakresie świadczy firma Antique beauty która zajmuje się tym od lat i wykonuje kawał dobrej roboty. Zresztą patrząc na to zdjęcie, ja nie mam co do tego żadnych wątpliwości:

    https://antiquebeauty.eu/files/455_340_antiquebeauty-6fedccf3347bb1ff429374bba1ef860b.jpg
    Cytuj
  • Swojezdanie 17 maj 2017, 10:28
    Ja nie wiem, czy bym, postawiła na antyki. Chyba wolałabym jednak nowoczesne biuro.
    Cytuj
  • urmaturka 20 maj 2017, 19:50
    ja przy meblowaniu biura powziełam opini fachowca, gdyż jednak warunki w jakis pracujemy w istotnym stopniu wpływają na nasze efekty
    Cytuj
  • malamiii 4 lip 2017, 21:17
    a kupujesz normalnie meble do firmy?? Bo ja właśnie się zastanawiam nad leasingiem podobno tez można wziąć leasing na meble przez platformę finansową i to na bardzo dobrych warunkach. Brał może ktos bo w sumie nie mam zbytnio funduszy na umeblowanie cały sprzęt już jest tylko meble zostały i można działać
    Cytuj
  • Marcinbee 6 lip 2017, 16:49
    Platforma finansowa jest mi bardzo dobrze znana. Mają naprawdę świetne warunki leasingowe. Brałem jakiś czas temu sprzęty właśnie d o firmy w leasing za pośrednictwem tej firmy leasingowej także lepszych warunków raczej nie znajdziecie. Wszystko można załatwić online także wygoda nie trzeba nigdzie chodzić
    Cytuj
  • han26 28 wrz 2017, 10:36
    Pewnie że takuśmiech
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum