Favore.plForumFirma, biuro, reklama

Własna firma na zasadzie francyzy?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Własna firma na zasadzie francyzy?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Firma, biuro, reklama
  • malamiii 20 wrz 2018, 10:14     (ostatnio zmieniony przez autora 20 wrz 2018, 10:14, w całości zmieniany 1 raz)
    U nas na osiedlu też jest sklep motoryzacyjny Lucart prowadzony na zasadzie francyzy, mają świetne ceny i dobrą jakość produktów. My razem z narzeczonym jesteśmy fanami szybkich samochodów jak i motorów także bardzo często odwiedzamy ten sklep i z tego co się orientuje to ruch mają ogromny i co za tym idzie pieniądze również.
    Cytuj
  • kubakos 20 wrz 2018, 15:23
    Dzięki za odpowiedzi widzę, że sporo osób sobie chwali działalność na zasadzie francyzy. Sporo czytałem też na ten temat i wydaje się być to dla mnie najlepszym rozwiązaniem tym bardziej że nie mam doświadczenia w prowadzeniu firmy, a dzięki działaniu na zasadzie francyzy dostanę wsparcie.
    Cytuj
  • mike012 9 wrz 2019, 10:58
    Franczyza to świetny pomysł na firmę. Ciekawe warunki współpracy oraz branżę proponuje Cuk. Niski koszt inwestycji plus szkolenia na początek zachęcają by spróbować.
    Cytuj
  • piuss 9 paź 2019, 16:10
    każdy kij ma dwa końce, podobnie jest także tutaj. Słyszałem dużo dobrego i także dużo złego na temat franczyzy. Chyba najważniejsza zaleta jest taka, że są mniejsze nakłady finansowe i można po prostu korzystać z konkretnej marki. Największy minus jest taki, że tak naprawdę dana osoba ma małe pole do manewru w aspekcie decyzji, do tego dochodzi spora prowizja za działalność pod skrzydłami konkretnego brandu
    Cytuj
  • Martyna29 26 sty 2020, 18:33
    Z taką franczyzą jest na pewno łatwiej szczególnie na początku, mój mąż to jeszcze korzysta z polskich epłatności, żeby mieć możliwość obsłużyć jak największe grono klientów, ma nowe terminale.
    Cytuj
  • Graszka89 1 mar 2020, 13:59
    Z polskimi epłatnościami to nawet obsłużysz w innej walucie.
    Cytuj
Firma, biuro, reklama - dyskusje na forum
Poprzednia: Wirtualne biuro