Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Drukarka laserowa, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Drukarka laserowa

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • tymmko 8 lis 2016, 23:22
    Na forach różne info chodizły o tych hp, podobno jednak blokowali i to nawet w urządzeniach kupionych kilka miesięcy wcześniej ale takich które miały aktualizację sterowników, słabo z ich strony, brother jak na raie takich problemów nie robi i do większości modeli są zamienniki actisy czy active jety
    Cytuj
  • loriskaan 14 lis 2016, 21:55
    hmmm... o zamiennikach mówicie. Ja od dawna stosuje zamienniki bo po pierwsze sa tansze a po drugie tak samo wydajne jak oryginaly w wiekszosci. Wbijam na dobretonery.pl i za 30zl mam na dobre 2 miesiace tuszu do drukowania wiec jest luz. Polecam tym ktorzy lubia oszczedzac hehe uśmiechuśmiech
    Cytuj
  • Lord10 15 lis 2016, 10:23     (ostatnio zmieniony przez autora 15 lis 2016, 10:23, w całości zmieniany 1 raz)
    Warto zaznaczyć, że dobretonery.pl również jest producentem zamienników tonerów. Mają nawet taniej niż te znane marki a jakość niemal taka sama uśmiech
    Cytuj
  • panidarlin 24 lis 2016, 15:22
    Też gdzieś o tym czytałem. Dziwna sprawa
    Cytuj
  • zataraa2 19 gru 2016, 0:08
    Mi się actisy sprawdziły i innych nie szukam, tanie i w dobrej jakości i do tego sprawdzonego producenta.
    Cytuj
  • szczepan2a 28 gru 2016, 19:26
    Takie drukarki są zdecydowanie najlepsze przymrużenie oka
    Cytuj
  • sik1 29 gru 2016, 17:38
    ja uzywam w pracy hp laser m125 i jest super tylko uzywajac zamiennikow wyskakuje komunikat o niewlasciwym tuszu
    Cytuj
  • sonique321 30 gru 2016, 14:18
    Ja też uważam że laserowa jest super przymrużenie oka
    Cytuj
  • zataraa2 11 sty 2017, 23:45
    sik1 napisał:ja uzywam w pracy hp laser m125 i jest super tylko uzywajac zamiennikow wyskakuje komunikat o niewlasciwym tuszu
    dlatego lepiej się przerzucić z hp na brothera czy coś innego, hp lubi blokować używanie zamienników
    Cytuj
  • Szerszena 10 mar 2017, 18:36
    Takie drukarki są najlepsze przymrużenie oka
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum