Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Hosting na obleganą stronę, strona 3

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Hosting na obleganą stronę

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • zylek 13 maj 2015, 16:15
    Najsolidniejszy hosting ma Hekko. Konto pod kilka stronek z ruchem wychodzi mnie poniżej stówki rocznie - opłaca się. Co istotne - wzorowy support, wszystko działa faktycznie szybko i nie sprawia problemów.
    Cytuj
  • zylek 22 paź 2015, 16:13
    Dopasowanie pakietu pod oczekiwania strony. Odpalasz test na Hekko, tam gdzie ja mam stronki. Sprawdzasz czy ten pakiet jest wystarczający. Jeśli nie, to przenosisz się na wyższy, a najlepiej znacznie wyższy, aby nie musieć za chwilę ponownie zmieniać parametry tego konta.
    Cytuj
  • zott 29 kwi 2016, 0:19
    Wiem, że dhosting od dobrych kilku lat działa na rynku i ma bardzo dobrą ofertę. Świadczy tańsze usługi niż jego konkurenci bo tylko 59 zł na rok za utrzymanie domeny uśmiech Sam korzystam z ich usług od kilku lat i jestem zadowolony.
    Cytuj
  • martinus22 7 maj 2016, 12:27
    Też znam dhosting i mogę od siebie ich polecić. Mamy u nich hosting od dwóch miesięcy, przenieśliśmy się z innej firmy, która już w sumie nie istnieje. Przekonują ceny no i mają dobry support.
    Cytuj
  • marcelv 13 cze 2016, 17:04
    Przyłączę się do pozytywnych opinii o dhosting.pl według mnie mają najlepszy panel jaki widziałem. Jest wygodny nie trzeba szukać nie wiadomo gdzie potrzebnych opcji - wszystko działa intuicyjnie.
    Cytuj
  • zylek 7 cze 2017, 16:14
    Hekko - tam macie dobre pakiety i solidnie działające usługi. Nasze doświadczenia pozytywne.
    Starajcie się tak dobierać parametry, żeby całość działala odpowiednio. To czasami wychodzi dopiero w praniu.
    Zazwyczaj strona po pewnym okresie ma dopiero znaczne wymagania.
    Cytuj
  • kordowiak90 28 lip 2017, 14:02
    fajne strony. polecam
    Cytuj
  • zylek 30 paź 2017, 16:23
    Hekko jest ok. Pakiet trzeba tylko dobrać. Nie potrafisz sam, to porozmawiaj z supportem.
    Na bank to sobie łatwo ogarniecie, w dobrych pieniądzach, na dobrych zasadach.
    Kwestia odpowiedniej jakości usługi.
    Cytuj
  • jarzebina 9 lis 2017, 21:13
    Ja jestem zadowolona z home.pl. Możecie za darmo przetestować przez 14 dni, to aż nadto, żeby się przekonać przymrużenie oka
    Cytuj
  • zylek 4 gru 2017, 16:15
    Tylko że to bardzo drogi hosting... raczej ma sens dopiero wtedy, kiedy chcesz wydać sporą kasę. U nich najtańszy pakiet kosztuje kilkaset złotych. Ja wiem, czy warto wydać aż tyle kasy?
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum