Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Internet dla firm, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Internet dla firm

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Petrova 2 wrz 2018, 16:48
    Ja korzystałam z tej strony https://biznes.upc.pl/internet/biznes-internet/nb/, a dodatkowo zadzwoniłam sobie na numer, który podają. Bardzo miła pani wszystko mi wyjaśniła i zdecydowałam się od ręki. Jesteśmy zadowoleni.
    Cytuj
  • Meggi85 16 wrz 2018, 20:54
    No wałśnie wcześniej o tej ofercie rozmawialiśmy. Czytałaś? Tylko zastanawia mnie czy nie decydowałaś się na testowanie 60 dni?
    Cytuj
  • jarzebina 17 wrz 2018, 12:16
    Testowanie to naprawde fajna opcja, masz 2 miesiące to wystarczająco, żeby zobaczyć wszystkie wady i zalety i wtedy podejmujesz decyzję, czy Ci to odpowiada czy nie. Regulamin tych 60 dni na testy masz na stronie to zobacz czy Ci to odpowiada czy nie
    Cytuj
  • Ogryzka 30 wrz 2018, 19:56
    Opcję takiego testowania dają firmy które są pewne swoich ofert i to mi się bardzo podoba. Nie lubie kupować kota w worku, a z internetem to wiadomo, że różnie bywa. UPC biznes wychodzi naprzeciw małym firmom, które potrzebują stałego dostępu do internetu. Ale pewnie duże firmy też skorzystaja, bo jedna z ofert daję opcje do korzystania nawet na 10 urządzeniach.
    Cytuj
  • Kanita 27 lis 2018, 3:29
    Po wielu próbach my w końcu postawiliśmy na internet od Extel, bo sprawdza się najlepiej. Nie ma żadnych problemów z przesyłem, internet działa bez zarzutu.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum