Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Iphone czy samsung ?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Iphone czy samsung ?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • kubakos 29 maj 2019, 13:36
    Ja jakość nie jestem przekonany do Iphonów zdecydowanie polecam Ci samsunga. Jak dla mnie telefony bardziej wytrzymałe id tych drugich i tańsze. Zresztą nawet to widać na skynet.
    Cytuj
  • yurahryk 4 lis 2019, 14:05
    możesz również pomyśleć o iOS lub Androidzie
    Cytuj
  • arcesss 9 lis 2019, 14:06
    iphone
    Cytuj
  • Majcho30 3 lut 2020, 11:31
    Ja się nigdy chyba nie przekonam do iphone język
    Cytuj
  • paprotka_niekwiat 21 cze 2020, 22:46
    Zarówno iPhone jak i Samsung mają swoje zalety. Osobiście wolę Androida ale temu drugiemu nie mam co zarzucić. Jedyne czego nie lubie w iPhone to słabych baterii i ładowarek które dają do telefonów (1A ładowarka do takich urządzeń to śmiech na sali). W kwestii wykonania raczej Samsung nigdy Apple nie dogoni. Jeśli chodzi o ceny to nie tylko ci producenci mają tak drogie urządzenia ale od pewnego czasu Huawei też nie próżnuje i wydatek rzędu 4 tys zł na nowy model to żaden problem chcąc zakupić najnowszą obecnie P40 czy Mate 30 Pro. Zaletą iPhone jest natomiast to, że jak już go kupimy to w przeciwieństwie do wspomnianego już Huaweia nie straci tak szybko na wartości.
    Cytuj
  • Klaudya 4 lip 2020, 3:22
    Zdecydowanie polecam iphone, duża pamięć wewnętrzna, którą można powiększać za niską kwotę. Świetna kamera i nie zacinające się aplikacje. uśmiech
    Cytuj
  • Luizka23 6 lip 2020, 6:13
    Klaudya napisał:Zdecydowanie polecam iphone, duża pamięć wewnętrzna, którą można powiększać za niską kwotę. Świetna kamera i nie zacinające się aplikacje. uśmiech
    Iphone jest świetny pod wieloma względami, ale często performance można lepszy wyciągnąć na androida. Jeżeli jednak zalezy Ci na wygodzie i dobrym aparacie to Iphone 11 albo 11 pro jest niezwykle dobrym wyborem. Dla przykładu w play na abonament wcale nie jest źle cenowo ;]
    Cytuj
  • Terrek3 27 lip 2020, 16:46
    nie lubię samsungów, zdecydowanie lepszym wyborem byłby iphone
    Cytuj
  • Koscitrupek 1 paź 2020, 12:34
    dla mni też tylko iOS, nie wyobrażam sobie powrotu do androida
    Iphone 11 to jest telefon z którego jestem bardzo zadowolony, jeszcze z 1.5 roku i na kolejna umowe w Play może 12 sobie wezme ze wgzledu na aparat
    Cytuj
  • trajeljo 15 paź 2020, 22:56
    iPhone bez dwóch zdań. Rok temu przedłużałem umowę w Playu i wziąłem sobie iPhone 11 i to był najlepszy wybór. Do tej pory uważam, że jak ktoś ma możliwość to warto wziąć ten telefon bo stosunek cena/jakość w tym segmencie jest rewelacyjna.
    Cytuj
1 2 z 2  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum