Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Jaki internet dobry dla studentki?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki internet dobry dla studentki?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • konewka7 22 wrz 2011, 21:42
    mam problem ponieważ muszę poszukać dostawcy internetu w Warszawie. najchętniej nie płaciła bym nic, ale tak się chyba nie da uśmiech. w mieszkaniu które wynajmuję jest też telewizja kablowa, ale umowa kończy się z początkiem października uśmiech. muszę się na coś zdecydować. w telewizji za wiele nie ma, ale zawsze wieczorem mogłoby coś pogadać, nawet jeśli bez większego sensu. polecicie mi coś dobrego a przede wszystkim taniego? przymrużenie oka
    Cytuj
  • irgo 22 wrz 2011, 23:30
    Chyba się da. Jeśli szukasz kablówki i internetu, powinnaś pomyśleć o całym pakiecie, bo na tym można zaoszczędzić. Praktycznie każda firma w Warszawie, która robi podłączenia kablowe ma coś takiego w swojej ofercie. Przede wszystkim powinnaś dowiedzieć się z którą z sieci współpracuje Twój budynek, a jeśli masz wybór podłączenia to wtedy możesz pomyśleć o czymś konkretnie. Od niedawna Multimedia proponują np internet darmowy do innej wybranej usługi. To właśnie rodzaj takiego pakietu, tylko ten jest o tyle dobry, że mając dostęp do 2 mediów - np TV i internet - płacisz za jedno tak na prawdę. Opłaca się zostawić trochę pieniędzy w kieszeni.
    Cytuj
  • konewka7 23 wrz 2011, 15:09
    rozmawiałam z kilkoma sąsiadkami w windzie i wynika z tego, że w bloku można mieć usługi z kilku sieci a nie tylko jednego monopolisty, a to dobrze przymrużenie oka . jedna z nich wspominała coś chyba o multimedia chyba. mówisz, że ta promocja działa i faktycznie internet jest za darmo dla nowych zainteresowanych uśmiech?
    Cytuj
  • irgo 23 wrz 2011, 22:01
    Reklamowali się, że nowi abonenci też mają szansę na tę promocję. Najlepiej wejdź na stronę i sprawdź sama szczegóły, to będziesz miała info z samego źródła. Osobiście znam jedną osobę, która z tego korzysta i jest całkiem zadowolona. Kwestia tylko Twoich oczekiwań co do tego internetu, bo chyba nie jest superszybki.
    Cytuj
  • konewka7 24 wrz 2011, 16:06
    nieeee, nie mam dużych oczekiwań, bez obaw uśmiech. nie siedzę cały czas w sieci, ale czasem wieczorem posiedzę na naszej klasie, wejdę na gadugadu, skeypa, sprawdzę maila i to właściwie wszystko. szukam kontaktu ze światem przede wszystkim, więc prędkość ma dużo mniej co do wyboru oferty, liczy się dla mnie głównie cena przymrużenie oka . jeśli ktoś już ma taki darmowy internet z multimedia, to też sie zainteresuje. nie bedę gorsza wielki uśmiech !
    Cytuj
  • Fin 26 wrz 2011, 13:19
    Stacjonarny czy mobilny?Polecam mobilny bo przecież w wakacje, podróże,uczelnia możesz zawsze mieć internet w laptopie ze sobą.Możesz też korzystać z darmowych sieci Wi-Fi.
    Cytuj
  • keston 26 wrz 2011, 16:10
    Dokładnie, pytanie czy net mobilny czy stacjonarny. Jeśli stacjonarny to jakaś kablówka, Vectra ma niskie ceny. Jeśli mobilny to Orange, także ze względu na cenę i zasięg.
    Cytuj
  • konewka7 26 wrz 2011, 23:48
    akurat zaczyna się rok akademicki, to wakacje trochę nieaktualne uśmiech. tymczasem wolałabym stacjonarny, ze względu na rozgałęzienie na kilka komputerów - router. przy okazji może założyłabym tv, bo jak wspomniałam wyżej wieczorem bym chętnie obejrzała czasem film albo po prostu posiedziała bez celu przy czymś uśmiech. słyszałam o vectra już, ale chyba multimedia bardziej mi odpowiadają, jeśli ta promocja telewizja + internet za darmo mnie obejmie uśmiech.
    Cytuj
  • kifonda 20 lis 2014, 22:55
    Jesteś studentką, więc pewnie często się przeprowadzasz? To może w takim razie rozważ vpn? Tutaj masz świetną ofertę: http://imediavpn.pl/ Sama na to postawiłam.
    Cytuj
  • Dominik_Kolacki 9 lip 2018, 13:11
    Jeżeli nie boisz się też zmiany numeru telefonu, polecam VirginMobile na kartę. 25zł miesięcznie, nielimitowane rozmowy, sms i 15gb lte miesięcznie które powinno Ci w zupełności wystarczyć. W smartphonie, w ustawieniach, włączasz tethring danych, i możesz korzystać z tego internetu jak z każdego innego WiFi na laptopie etc.. I zawsze masz go przy sobie.

    Dużo jeżdżę po Polsce (delegacje) i jeszcze nie miałem problemów z zasięgiem czy szybkością.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum