Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Jaki monitor do gier z wysoką rozdzielczością, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jaki monitor do gier z wysoką rozdzielczością

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • bzyk27 6 mar 2011, 21:47
    gendux napisał:Do grania podobno świetne są monitory LED'owe, bo mają dużo szybszą reakcję niż zwykły monitor, a co do takich zestawów 3D to granie na takim sprzęcie daje niesamowite wrażenie, ale do takiej zabawy trzeba mieć dobry monitor 3D.
    Może coś więcej o monitorach 3D ... na co zwracać szczególną uwagę? Czy możesz zaproponować jakiś model?
    Cytuj
  • CellPS3 7 mar 2011, 0:40
    Na razie monitory 3D i wszystko wokół co ma to oznaczenie jest jak reklamowane parę lat temu HD. Tylko dopiero po 5 czy 6 latach HD zawitało pod strzechy, ale sygnał HD dopiero od niedawna.
    Nie ma sensu pakować się w 3D bo będziecie rodzić za królika doświadczalnego.
    Cytuj
  • jarek7 9 mar 2011, 14:47
    apropo tych ledowych monitorów, słyszałem rożne opinie na ich temat, jedni mówią że obraz wcale nie jest wyświetlany szybciej a drudzy że jednak szybciej,

    co do ceny, ja mam okolo 900 zł do wydania więc nie muszę się ograniczać do 400
    Cytuj
  • gendux 6 kwi 2011, 12:32
    Do 900 zł kupisz LED'a z tych modeli które ma w swojej ofercie na przykład LG od 756.66 PLN do 833.4 PLN kupisz model E2360T-PN całkiem fajnie wygląda, 23 '' , kontrast 5 000 000:1 DFC (LED). , a co do 3D niezgodę się ta technologia funkcjonuje i jest całkiem fajna.
    Cytuj
  • jarek7 13 kwi 2011, 20:17
    no nie powiem ten LG też fanie wygląda, co to znaczy ze kontrast jest równy 5 000 000 : 1 ? przemyślałem sprawę z 3d, jednak nie zdecyduje się na to, nie o to mi tak naprawdę chodzi w tym zakupie, jeżeli będę miał ochotę na 3d to sobie pójdę do kina.
    Cytuj
  • bzyk27 30 kwi 2011, 15:52
    Zapewne jest to podany kontrast dynamiczny. Oznacza, że kontrast osiągalny będzie przy pewnych założeniach w danym okresie czasu. Zasada działania kontrastu dynamicznego jest bardzo prosta. Monitor wyposażony zostaje w układ, który bada wyświetlany na ekranie obraz. Jeżeli wykryje, iż większość sceny pokrywa ciemny kolor, automatycznie obniży moc lamp podświetlających ekran monitora do minimum, nawet pomimo tego, iż jasność panelu będzie ustawiona na maksimum. Głównie ma zastosowanie w grach i filmach
    Cytuj
  • peana 4 lis 2011, 15:30
    Właśnie też słyszałam, że bardzo dobre do gier są monitory LED. Ja zastanawiam się czy nie kupić sobie takiego. Myślicie, że będzie dobry nawet do tych bardziej wymagających graficznie gier?
    Cytuj
  • xudneg 27 lis 2011, 11:37
    Ja mam i mogę polecić E2260V-PN od LG ma 23 cale, głębia kolorów jest naprawę rewelacyjna cena 639.00zł do 899.00zł myślę że nikt nie będzie narzekał że w niego zainwestował uśmiech
    Cytuj
  • Favoritka87 17 lut 2012, 12:35
    żeby dobrze sie grało , przede wszystkim nalezy kupić monitor z fulll HD wtedy jakość obrazu jest super no i od razu wzrasta zadowolenie z gry, uważam , że taki monitor zdecydowanie nada sie do gier ma świetne parametry, jest w dobrej cenie 800 zł! no i w ogóle jest ok
    Cytuj
  • Kajakarz 16 lut 2013, 16:04
    U nas monitor jest pierwsza klasa!
    Zresztą nie ma się co dziwić - ja gram na nowinkach różnych, m.in teraz jak zamówiłem Crysis 3 - z supernowoczesną grafiką i wymaganiami też sporszymi, to zwykły monitor mógłby się na niej do niczego nie nadać, a tak zawszeuśmiech

    Ps. W co gracie na waszych? Strzelanki też?
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum