Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Jakiego antywirusa polecacie, strona 5

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Jakiego antywirusa polecacie

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • sakuraja 1 paź 2013, 10:24
    Posiadałem Kasperskiego, Eseta i teraz mam Avasta. Kasperskiego miałem na swoim pierwszym komputerze. Antywirus dobry, aczkolwiek obciążający strasznie komputer, przez co musiałem czekać kilka ładnych minut, aż np. odpali mi się jakaś strona. Z Eseta bardzo szybko zrezygnowałem, ponieważ nie uchronił mojego komputera przed trojanami. Teraz mam avasta. Wszystko ładnie chroni, komputer mi nie ścina i chyba przy nim pozostanę uśmiech
    Cytuj
  • jarek7 28 paź 2013, 22:37
    co z tego, że inne antywiry wypadły lepiej pod względem pishingu skoro domyślnie są skonfigurowane bez tej opcji, więc nieświadomy zagrożenia użytkownik nawet z tego nie skorzysta, natomiast w g data ta opcja jest ustawiona domyślnie
    Cytuj
  • cookie138 31 paź 2013, 19:07
    Najlepiej wybrać pakiet nortona ponieważ ma też firewall, a jak ktoś szuka to można go kupić za 39 zł.
    Cytuj
  • pawelR43 13 lis 2013, 19:20
    Najlepszy jest Kaspersky
    Cytuj
  • Gareth88 15 lis 2013, 13:28
    Nie trzeba płacić za antywirusa, darmowy avast spełni swoją rolę dla komercyjnego użytkownika w sam raz i nie będzie problemu
    Cytuj
  • 27 gru 2013, 14:23
    Polecam antywirusa o nazwie NOD32 firmy ESET. Jak dla mnie faworyt, nie muli kompa i świetnie wykrywa zagrożenia.
    Cytuj
  • 30 gru 2013, 12:10
    Avast w domowych warunkach jak najbardziej się sprawdza uśmiech
    Cytuj
  • jik7008 16 sty 2014, 13:16
    poszukaj na instalki.pl
    avg jest dosyc dobry, moze norton?
    Cytuj
  • Gorm 17 sty 2014, 15:48     (ostatnio zmieniony przez autora 23 sty 2014, 16:02, w całości zmieniany 1 raz)
    Kaspersky jest ok, ale potrafi zmulić kompa


    [url=http://www.yacht-booking.pl/rejs/list]rejsy bałtyk[/url]
    Cytuj
  • 22 sty 2014, 13:58
    Jak najbardziej zgadzam się z przedmówcami ... na domowe warunki wystarczający będzie darmowy avast. Niedawno czytałem porównanie wszystkich darmowych wersji programów antywirusowych i avast zajął pierwsze miejsce.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum