Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Księgarnie internetowe, strona 4

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Księgarnie internetowe

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • studencka 18 lip 2013, 14:19
    Ja ze swojego doświadczenia wiem iż księgarnie internetowe są całkiem przyjemne i praktyczne uśmiech Ponieważ mamy 10 dni na odesłanie książki i wiele innych przywilejów uśmiech

    Pozdrawiam
    Cytuj
  • iiilonka 22 lip 2013, 13:08
    Mnie się czasem zdarza kupować w empiku, Merlinie ale zawszę po takim zakupie żałuje iż przepłaciłam za markę. A tak na codzień korzystam z księgarni internetowej, ponieważ posiadają tam bardzo duży wybór książek no i ceny przystępne.
    Cytuj
  • marguleska 29 lip 2013, 14:36
    Ja szukam na facebooku książek uśmiech Teraz jest bardzo dużo grup, które zrzeszają osoby, które chciałby kupić używane książki. Taki facebookowy antykwariat uśmiech
    Cytuj
  • jik7008 26 lut 2014, 9:04
    na gandalfie jest dosyć tanio, możesz również poszukać czegoś w matrasie.
    empik niestety zawyża ceny
    Cytuj
  • konto_usuniete_415600 15 sie 2014, 14:08
    - wpis usunięty przez moderatora -
  • dba4 1 wrz 2014, 19:30
    Tutaj http://www.taniaksiazka.pl/podreczniki jest ciekawa oferta podręczników. Mają spore rabaty, darmową wysyłkę przy zamówieniu pow. 299zł i dodają gratisy do zamówień podręcznikowych.
    Cytuj
  • albani 5 wrz 2014, 12:21
    Dużo już rzeczy kupuję przez internet. Jest dużo taniej a tak jak piszesz, że na wsi mieszkasz to też łatwiej. Książki myślę też można spokojnie kupować-choć przyznam, że kupowałam tylko raz podręczniki dla dziecka. Szukaj takich ksiegarni, które w razie czego honorują zwroty aby potem problemów nie było.
    Cytuj
  • elfka 17 paź 2014, 21:47
    bardzo często kupuje w Empiku czy Merlinie. Obydwa te sklepy często organizują różnego rodzaju promocje dla stałych klientów
    Cytuj
  • studio_lmk_pl 23 paź 2014, 11:24
    ja kupuje w: www.ksiegarniahiszpanska.pl
    Polecam
    Cytuj
  • kornelia55 30 paź 2014, 11:51
    Zgadzam się z poprzednikami, mi podobają się sklepy internetowy, które są ciekawe wizualnie. Np. po których można się poruszać jak po zwyczajnym sklepie.
    Cytuj
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum