Favore.plForumKomputery, Internet, telefony

Tusz do drukarki

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Tusz do drukarki

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
Wróć do forum: Komputery, Internet, telefony 1 2 3 4 5 z 5  
  • TresSolei 8 wrz 2015, 15:01
    Od kilku lat mam drukarkę HP, ale praktycznie z niej nie korzystałam. Od czasu do czasu tylko zdarzyło się wydrukować jakiś dokument czy przepis. Niestety przyszedł ten moment, że tusz się w niej skończył kompletnie nie wiem, gdzie i za ile mogę go kupić. Oryginalny czy zamiennik? Ktoś coś doradzi?
    Cytuj
  • mkwiatkow 13 paź 2015, 0:26
    Ja w ostatnim czasie stawiam na zamienniki. Jaki masz model drukarki? uśmiech
    Cytuj
  • martinus22 13 paź 2015, 20:40     (ostatnio zmieniony przez autora 16 paź 2015, 19:55, w całości zmieniany 1 raz)
    Zamienniki nie są dzisiaj takie pewnie. Poza tym za oryginał nie zapłacisz dużo i można zamówić w necie żeby wysłali. Na stronie sklepu mają sporo tego m.in do epsona to sobie zerknij na http://drukuj24.pl. Być może to Cię przekona i nie będziesz patrzeć po zamiennikach.
    Cytuj
  • tymmko 19 paź 2015, 11:33
    Ja też drukuję tylko na zamiennikach, najczęściej na actisach, jak masz model?
    Cytuj
  • Julczita 28 paź 2015, 11:27
    Taak, ja też tylko zamienniki. Nie zawiodłam się do tej pory
    Cytuj
  • Klarencjusz 28 paź 2015, 20:50     (ostatnio zmieniony przez autora 28 paź 2015, 20:50, w całości zmieniany 1 raz)
    Nie wiem czy w Twoim przypadku zamiennik będzie dobrym rozwiązaniem. Powiedziałaś, że niezbyt często korzystasz z drukarki. To tak jak ja w tej chwili. W czasach sudeckich, kiedy drukarka była ciągle w użytku również korzystałem z tańszych zamienników, ale zauważył, że przy nieregularnym stosowaniu pojawiają się czasem problemy. Nie wiem na czym to polega dokładnie. Być może zawartość zbiornika w przypadku tańszych tuszów jest gorzej zabezpieczona i szybciej wysycha jeżeli się z niego nie korzysta zbyt często.
    Cytuj
  • majestic24 28 paź 2015, 22:39
    Może obecne da się jeszcze nabić i nie trzeba wymieniać pojemników.
    Cytuj
  • tymmko 10 lis 2015, 19:11
    Przy dobrych zamiennikach nie ma ryzyka uszodzenia drukarki, jak ktoś rzadko drukuje to powinien zastanowić się nad zakupem drukarki laserowej, wtedy nie będzie się musiał martwic o zasychanie.
    Cytuj
  • sylwia4012 21 gru 2015, 9:29
    Ja nie mam potrzeby inwestowania w zamienniki, bo do mojego Epsona są bardzo tanie oryginalne tusze. Jakość wydruku zawsze rewelacyjna i nie muszę się martwić, że mi jakiś zamiennik drukarkę zepsuje. Same drukarki Epsona nie są drogie, a teraz dodatkowo w promocji cashback, gdzie producent zwraca do 240 zł za zakup.
    Cytuj
  • zataraa2 7 sty 2016, 11:03
    Zawsze zamiennikami można trochę obniżyć koszty wydruku, ja kupuję actisy i jak do tej pory nie mam zastrzeżeń
    Cytuj
1 2 3 4 5 z 5  
Komputery, Internet, telefony - dyskusje na forum