Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Co kolekcjonujecie?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co kolekcjonujecie?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Kajakarz 30 gru 2012, 15:46
    Kolekcjonujecie coś fajnego?
    Samochody, klocki, puzzle, figurki schleich, a może kartki pocztowe?
    Opowiadamy o swoim hobby! wielki uśmiech
    Cytuj
  • sonique321 2 sty 2013, 12:48
    Ja kolekcjonuje ręcznie robioną biżuterieuśmiech
    Cytuj
  • gieniastus 4 sty 2013, 16:18
    a ja ususzone róże, z każdej okazji uśmiech
    Cytuj
  • Marta30S 29 sty 2013, 17:29
    Kiedyś zbierałam suszone róże, ale w sumie już mi przeszło - wyczytałam gdzieś, że suszone kwiaty przynoszą pecha i mi sie odechciało. Teraz układam takie puzzle dla dzieci i dla dorosłych - na zmianę, bo z moimi maluchami i naklejamy je potem na ścianę.
    Super efekty, dużo zabawy i... tapet nie trzebauśmiech
    Cytuj
  • rigondo 31 sty 2013, 14:15
    Ja ostatnio zacząłem kolekcjonować komiksy Marvela, ponieważ odkąd pamiętam bardzo lubiłem filmy, bajki i ogólnie historie o superbohaterach uśmiech


    Cytuj
  • Jana1 25 lut 2013, 15:49
    Ja kolekcjonuję filmy na dvd (oczywiście oryginalne uśmiech). Szczególnie gustuję we wszelkich filmach kostiumowych, ale ostatnio mam fazę na superbohaterów i zastanawiam się, czy do mojej kolekcji nie dołączą Avengers. Podobno niesamowity film, przynajmniej recenzje tak głoszą uśmiech
    Cytuj
  • faworytowy 26 lut 2013, 10:09
    Może to śmieszne , ale ja kolekcjonuję słoniki z trąbą do góry - oczywiście. Mam ich już dosyć sporą ilość.
    Cytuj
  • pistacja 26 mar 2013, 10:33     (ostatnio zmieniony przez autora 26 mar 2013, 10:34, w całości zmieniany 1 raz)
    Patrząc na moją biblioteczkę dochodzę do wniosku, że kolekcjonuję książki, ale nie robię tego z premedytacją, po prostu kupuję te, które mnie zainteresują uśmiech
    Cytuj
  • mscislaw 26 mar 2013, 10:35
    Ja kolekcjonuje naklejki samoprzylepne, mam tego już tak dużo że nie jestem w stanie zliczyć wielki uśmiech
    Cytuj
  • olanowik 17 kwi 2013, 16:36
    Bardzo lubię fantasy. Moją nową zdobyczą jest "w pogoni za demonem" kupiłam ja na stronie z e-bookami.
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum