Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Co zrobić z dziećmi podczas wesela?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Co zrobić z dziećmi podczas wesela?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • june45 28 mar 2015, 18:33
    Lepiej robić wesele bez dzieci, nie ma problemu.
    Cytuj
  • Miln_76 17 gru 2015, 16:28
    Warto wiedzieć, czy na weselu będą jakieś inne dzieci. Wtedy jest szansa, że i nasze się zabawi w ich towarzystwie. Byłam ostatnio na weselu, na którym przewidziano osobny stolik dla dzieci. Myślałam, że to dobry pomysł. Okazało się, ze niekoniecznie. Dzieci zjadły przy nim tylko obiad a to i tak pod kontrolą mam, które czekały cierpliwie, aż maluchy zjedzą, żeby mogły zjeść swoje. Potem już regularnie siedziały przy dorosłych. Animator na weselu to dobry pomysł, ale nie znam nikogo, kto by o tym pomyślał.
    Cytuj
  • spyro77 4 sty 2016, 19:54
    Warto zorganizować im kogoś do zabawy. Przydałby się też oddzielny stolik dla dzieci będących na weselu.
    Cytuj
  • latus10 6 lut 2017, 19:14
    Może oddać opiekunce?
    Cytuj
  • tomaszko4 16 sty 2018, 13:08
    Też wydaje mi się, że jakiś animator to najlepsze rozwiązanie, chociaż nigdy nie byłem na weselu, na którym byłaby taka osoba. Z tego co zauważyłem, to tez coraz więcej młodych zaprasza gości bez dzieci, żeby chociaż przez chwilę rodzice mogli się pobawić i nie musieć pilnować swoich pociech
    Cytuj
  • marta8888 29 sty 2018, 12:06
    Ja bywałam na weselach z dziećmi i można to naprawdę dobrze zorganizować. Jeśli rodzice nie mają z kim zostawić malucha, to zostaje opcja animatora zabaw z dziećmi na weselu. Albo po prostu rodzice bawią się i tańczą z dziećmi, a te jak się zmęczą idą spać, do specjalnie przygotowanego pokoju. uśmiech
    Cytuj
  • super_Majka 8 lut 2018, 11:12
    Zależy jak duże dzieci są.Moim zdaniem dobrym wyjściem jest zatrudnienie animatora jeśli wiemy, że na weselu będzie spora ilość dzieci. Ogólnie można zorganizować kącik zabaw przy, którym dzieci będą mogły jakoś sobie zorganizować czas. Jak są trochę starsze to myślę, że już będą mogły cieszyć się weselem. Ja jednak pamiętam, że jako bardzo małe dziecko niezbyt umiałam bawić się na weselach dlatego animator byłby dobrym wyjściem,
    Cytuj