Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Czym jechać do ślubu?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Czym jechać do ślubu?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • borowina 6 wrz 2010, 14:28
    pannie młodej nie zazdroszczę, zwłaszcza, jeśli miała suknię na kole... Już ze zwykłego samochodu ciężko jest wysiąść....
    Ale pomysł niezły, musiało to świetnie wyglądać uśmiech Gratuluję inwencji!
    Cytuj
  • zbychoo 6 wrz 2010, 16:29
    Taka u nas mała tradycja, inni koledzy, którzy brali ślub też jechali swoimi tirami uśmiech
    Panna młoda nie narzekała, pomogłem jej wysiąść więc nie było problemu.
    A do tego widowisko w mieście było... wielki uśmiech
    Cytuj
  • rzenia 6 wrz 2010, 17:07
    zbychoo napisał:A ja do ślubu jechałem TIREM uśmiech Do tego za nami jechali inni koledzy swoimi tirami. Dobrze, że wybraliśmy kościół z dużym parkingiem przymrużenie oka
    A noc poślubną też spędziliście w tirze? przymrużenie oka
    A tak serio, to super pomysł! Kiedyś widziałam parę młodą jadąca do ślubu karetką, a za nimi karawana innych karetek. Pewnie też na tej zasadzie co Ty - ktoś z pracowników pogotowia brał ślub.
    Cytuj
  • zbychoo 6 wrz 2010, 21:01
    Noc poślubna była już w hotelu język
    Cytuj
  • likeavirgin 7 wrz 2010, 0:46
    No fajne te pomysły z tirem czy karetką. Ja, ani mój narzeczony niestety nie pracujemy w żadnym z takich miejsc, żebyśmy mogli wypożyczyć samochód służbowy na ślub przymrużenie oka
    Myślałam, żeby wypożyczyć na ślub limuzynę. Stwierdziłam, że pewnie już nie przydarzy mi się okazja, żeby limuzyną się przejechać, to nie będę sobie żałować. Do tego problem ze świadkami odpada, bo na pewno się zmieszczą.
    Czy ktoś się orientuje ile wypożyczenie takiej limuzyny kosztuje?
    Cytuj
  • animatorka 7 wrz 2010, 1:56
    Z cenami bardzo różnie bywa, czasem płaci się za godzinę (koło 100 zł przeważnie), czasem za całość (nie mniej niż 400 zł). Musisz trochę poszukać, może wyślij na favore zlecenie, otrzymasz cenniki i będziesz mogła porównać.

    Ja osobiście uwielbiam stare samochody. Wybrałam już sobie wstępnie limuzynę retro - co Wy na to?
    Cytuj
  • likeavirgin 7 wrz 2010, 8:49
    animatorka, dzięki za radę, jak przyjdzie do konkretów to pewnie wrzucę zlecenie, póki co pytam tak orientacyjnie, może ktoś wypożyczał limuzynę i się orientuje po prostu.
    Auto , które wybrałaś fajne - robi wrażenie, zwłaszcza, jeśli lubisz takie retro klimaty. Zamierzasz tam z tyłu posadzić świadków? Nie wiem, jak to wygląda w środku i ile jest miejsce, ja bym się bała, że sukienka nie wejdzie...
    Ja raczej myślałam o takiel limuzynie w stylu Lincoln, takiej dłuuugiej przymrużenie oka
    Cytuj
  • andriej 7 wrz 2010, 11:17
    animatorka, jak lubisz retro, to co powiesz na to?

    Cytuj
  • animatorka 7 wrz 2010, 14:23
    andriej napisał:animatorka, jak lubisz retro, to co powiesz na to?

    No niezłe!!! Skąd to? Możesz podesłać linka, sprawdziłabym cenę, bo mi się podoba uśmiech
    No i wygląda, że w środku jest więcej miejsca niż w tej którą wybrałam... Może faktycznie trzeba pomyśleć o sukience, zwłaszcza, że wybrałam taką na dużym kole przymrużenie oka
    Cytuj
  • andriej 7 wrz 2010, 15:03
    Tu masz linka do tej limuzyny: http://www.favore.pl/108431_wynajem-aut-retro-limuzyn-austin-princess-warszawa-warszawa-siedlce-minsk-mazowiecki-biala-podlaska-mazowieckie.html
    Też lubię stare auta, podobnym sam jechałem do ślubu uśmiech
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum