Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Decydujecie się na film z wesela?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Decydujecie się na film z wesela?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • animatorka 22 lip 2010, 14:04
    Zastanawiam się czy zdecydować się na filmowanie wesela, czy może zostać tylko przy zdjęciach. Jak to wyglądało w Waszym przypadku?
    Cytuj
  • nikoleta 22 lip 2010, 15:42
    jestem w trakcie organizowania własnego wesela, postanowiliśmy z narzeczonym (tzn gł ja postanowiłam) przymrużenie oka że będziemy mieli tylko zdjęcia. Film to dodatkowy wydatek, a my mamy dość dużo gości, więc musimy liczyć się z pieniędzmi... A tak szczerze mówiąc, to zamawia się film, który potem i tak stoi na półce. Wolimy trochę dopłacić, żeby fotograf był naprawdę dobry...
    Cytuj
  • latynowska8 27 lip 2010, 23:49
    Ja uważam, że warto. No tak, na co dzień nie oglądasz tego filmu, ale pomyśl jaką wartość będzie miał dla Was za 10, 20, 30 lat...Moim zdaniem zdjęcia to jednak ni to samo, jakby nie byly piękneuśmiech Warto tylko znaleźć jakiegoś poleconego fotografa, który potrafi dobrze taki film zmontować, żebyście nie musieli za każdym razem oglądać przez kilka godzin gości z nosami w talerzeachprzymrużenie oka
    Cytuj
  • andriej 28 lip 2010, 16:03
    proponuję najpierw obejrzeć film Smarzowskiego "Wesele"... A tak poważnie to myślę, że to zbędny wydatek. Sam niedawno miałem wesele i nie zamawialiśmy filmu. Znaleźliśmy za to dobrego fotografa. Piękne zdjęcia w zupełności wystarczają.
    Cytuj
  • iwona_z 26 paź 2010, 12:13
    Uważam że warto mieć i film i zdjęcia. Pamiątek z tak uroczystego dnia nigdy nie za wiele.
    Cytuj
  • Karolcia100 26 lis 2015, 12:39
    To zależy co kto lubi. Ja nie chciałam mieć kamerzysty, bo jednak bałam się, że będę zestresowana a on będzie mi wchodził przed nos cały czas z tym sprzętem. Ale jak to komuś nie przeszkadza to ok. U mnie świetny fotograf w zupełności wystarczył. Teraz mam piękne zdjęcia i sięgam po nie jak chce sobie powspominać.
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum