Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

Zaproszenia ślubne

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

Zaproszenia ślubne

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • nikoleta 22 lip 2010, 14:09
    Czy ktoś się orientuje jak kształtują się ceny zaproszeń ślubnych? Myślałam o czymś ręcznie robionym, ale nie wiem czy cena mnie nie skłoni do kupienia gotowych. Mam wesele na 130 osób, więc trochę tego potrzebuję... skrzywienie
    Cytuj
  • aleksander_wielki 28 lip 2010, 16:15
    Przy takiej ilości polecam wybrać standardowy wzór i zamówić w drukarni. Możesz też zostawić zlecenie na favore i zobaczyć, jakie zaproponują Ci ceny. Sam tak zrobiłem. Narzeczona trochę marudziła, chciała sama wymyślać projekt, ale w końcu okazało się, że nie ma na to czasu. W końcu to tylko zaproszenia - mają być w charakterze i przekazywać treść przymrużenie oka
    Cytuj
  • rzenia 29 lip 2010, 10:38
    aleksander_wielki napisał:Przy takiej ilości polecam wybrać standardowy wzór i zamówić w drukarni. Możesz też zostawić zlecenie na favore i zobaczyć, jakie zaproponują Ci ceny. Sam tak zrobiłem. Narzeczona trochę marudziła, chciała sama wymyślać projekt, ale w końcu okazało się, że nie ma na to czasu. W końcu to tylko zaproszenia - mają być w charakterze i przekazywać treść przymrużenie oka
    Typowo męskie podejście...
    Ja też organizuję wesele i zamówiłam zaproszenia ręcznie robione. Mimo wszystko zależy mi, żeby ten dzień był wyjątkowy. Dlatego skupiam się nawet na takich małych detalach, nie jest to jakaś oszczędność życia, a fajnie jest mieć zaproszanie inne niż wszyscy, a nie z szablonu...
    Cytuj
  • Bandito 29 lip 2010, 13:52
    Dla naprawdę ambitnych polecam rozwiązanie mojej siostry. Ta to dopiero się przejęła - sama własnoręcznie zrobiła prawie 120 zaproszeńuśmiech A nie było to byle co, duży ornament w stylu secesyjnymwielki uśmiech
    Cytuj
  • caipirinha 29 lip 2010, 16:39
    No wiesz, nie każdy ma takie zdolności. Ja bym raczej nie zachęciła swoich gości zrobionymi przez siebie zaproszeniami hihiuśmiech Dlatego zamawiałam u znajomej ręcznie wykonane, prawdziwe cudeńka. Ale tez nie było tego aż tyle, bo zaledwie 75 sztukuśmiech Do tego wizytówki na stół.
    Cytuj
  • Bandito 29 lip 2010, 18:35
    No wizytówki też robiła. Ale tylko 72, bo zaproszenia jeszcze były dla niektóych tylko na ślub. Jak gdzieś znajde swoje to wkleje fote tego arcydziełaprzymrużenie oka
    Cytuj
  • patysiaczka 6 lis 2011, 10:35
    Ja polecam również zaproszenie ślubne kupowane przez internet. Szybko,wygodnie i bez problemów.
    Cytuj
  • wegaa1 8 lis 2011, 20:23
    znalazlam fajne w googleee
    Cytuj
  • charlotte1991 20 lip 2014, 9:15
    Bardzo ładne i oryginalne zaproszenia ślubne widziałam na www. Może znajdziesz tam coś dla siebie. Zawsze możesz spróbować sama zrobić zaproszenia, goście na pewno będą zachwyceniuśmiech Ja na swoim weselu miałam dla każdego gościa inne zaproszenieuśmiech
    Cytuj
  • june45 24 lip 2014, 9:11
    Własnoręczne zaproszenia są świetnym pomysłem przymrużenie oka ale jeśli będzie ich do zrobienia ponad 100, to chyba lepiej skorzystać z pomocy drukarni przymrużenie oka
    Cytuj
1 2 3 z 3  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum