Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

DJ czy zespół na wesele?, strona 2

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

DJ czy zespół na wesele?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • AntyMaterialistka 18 cze 2011, 22:14
    Problem w tym, że Polacy się dobrze bawią przy disco poloprzymrużenie oka
    Cytuj
  • Niania90 18 cze 2011, 22:35
    Uważam, że jak się zaprasza na wesele młodsze i starsze osoby, to trzeba jakoś wypośrodkować z muzyką, żeby wszyscy dobrze się bawili. W końcu muzyka to podstawa, nawet jak jakas babcia czy ciocia nie bedzie tańczyć to jest ważne żeby im się podobalo, a oni raczej beda woleli troszeczkę starsze przeboje, grane przez muzyków, a nie z komputerauśmiech
    Cytuj
  • caipirinha 19 cze 2011, 1:14
    panchita napisał:Ja bym wybrała DJ-a, który zagra popularne przeboje, które wszyscy znają, ale bez tych obciachowych kawałków w stylu majteczki w kropeczki i jesteś szalona... Nie chcę tego słyszeć na swoim weseluskrzywienie
    Ja też nie cierpię tego rodzaju "przebojów"przymrużenie oka ale z drugiej strony wesele to taka jedyna w swoim rodzaju impreza, że człowiek śpiewa nawet wiejskie przyśpiewki i dobrze się przy tym bawiuśmiech U nas leciały takie hity jak "niech żyje wolność i swoboda" albo "zatańczysz ze mną jeszcze raz", "jesteś szalona" oczywiście teżuśmiech I przy tym bawili się wszyscy, starzy i młodzi. Zaznaczam, ze na co dzień nie słucham takiej muzykiprzymrużenie oka Ale jak na weselu zagrają to ciężko usiedziec na miejscu. Nie wyobrażam sobie swojego wesela bez zespołu.
    Cytuj
  • Ervin 19 cze 2011, 9:11
    My mieliśmy u nas dja z kompem, bo znacznie taniej wyszło. To czy muzyka jest na żywo czy nie to drugorzędna sprawa, najważniejszy jest dobry repertuar! Jak będą grać smęty to goście nie poszaleją, choćby grali sami wirtuozi.
    Cytuj
  • grubystach 19 cze 2011, 11:11
    Dokładnie. Zarówno kapela jak i dj moze być świetny albo do bani. Nigdy bym nie wziął kogoś niesprawdzonego.
    Cytuj
  • pacjentka 19 cze 2011, 11:56
    Na moim weselu był facet, który puszczał muzykę i zagajał, robił to świetnie i wszyscy cudownie się bawili. Wczesniej dawaliśmy mu nasze sugestie, ale on to jakoś tak fajnie ułożył, że wyszło po prostu super. A co do zespołów to przyznam, że mam nie za ciekawe wspomnienia. Na paru weselach gdzie grała kapela pod koniec imprezy był jeden wielki bełkot, bo się schlali, mylili się i w ogóle żenada.
    Cytuj
  • Manolito 19 cze 2011, 15:53
    caipirinha napisał:Ja też nie cierpię tego rodzaju "przebojów"przymrużenie oka ale z drugiej strony wesele to taka jedyna w swoim rodzaju impreza, że człowiek śpiewa nawet wiejskie przyśpiewki i dobrze się przy tym bawiuśmiech U nas leciały takie hity jak "niech żyje wolność i swoboda" albo "zatańczysz ze mną jeszcze raz", "jesteś szalona" oczywiście teżuśmiech I przy tym bawili się wszyscy, starzy i młodzi. Zaznaczam, ze na co dzień nie słucham takiej muzykiprzymrużenie oka Ale jak na weselu zagrają to ciężko usiedziec na miejscu. Nie wyobrażam sobie swojego wesela bez zespołu.
    Przepraszam bardzo, ale "ostatni raz zatańczysz ze mną" to jest kawałek Krawczyka i nie żadne disco polouśmiech
    Cytuj
  • Lilijka 19 cze 2011, 16:30
    Dzięki za opinie, jeszcze nie podjęłam decyzji, ale chyba będzie dj, bo u nas większość gości to będzie mlodzież no i repertuar raczej w większości nowoczesny by sie przydał. Tylko zależaloby mi na tym żeby to był ktoś kto fajnie poprowadzi jeszcze jakieś zabawy o północy, oczepiny i może pare konkursów. Orientujecie się czy taki dj standardowo się tym zajmuje? Bo bez sensu byłoby jeszcze osobno wynająć jakiegoś wodzirejauśmiech
    Cytuj
  • Sissi87 19 cze 2011, 17:25
    Czy wiecie ja kto jest z piciem alkoholu przez takie zespoły weselne? U mojej siostry zespół zażyczył sobie kilka butelek wódki, zdziwiliśmy się, czy to normalny zwyczaj? To całkiem sporo mocnego alkoholu, obawiamy się czy po tym będą jeszcze w stanie coś zagraćuśmiech
    Cytuj
  • pacjentka 19 cze 2011, 19:33
    Sissi87 napisał:Czy wiecie ja kto jest z piciem alkoholu przez takie zespoły weselne? U mojej siostry zespół zażyczył sobie kilka butelek wódki, zdziwiliśmy się, czy to normalny zwyczaj? To całkiem sporo mocnego alkoholu, obawiamy się czy po tym będą jeszcze w stanie coś zagraćuśmiech
    Zależy na ile osóbprzymrużenie oka To normalka, zawsze jedzą i sobie popijają w przerwach. Byle ni dawać im za dużo ,bo wtedy może różnie się skończyć, jak pisałamprzymrużenie oka
    Cytuj
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum