Favore.plForumO rozrywce, imprezach i sztuce

DJ na wesele - kogo wybrać?

FORA TEMATYCZNE
NAJNOWSZE DYSKUSJE
OSTATNIO POPULARNE
PROMOWANE USŁUGI



Dodaj zlecenie

DJ na wesele - kogo wybrać?

Login Hasło ZalogujNie masz konta?   Zarejestruj sięObserwuj
  • Jana1 6 kwi 2013, 18:02
    Szukamy z przyjaciółką rozwiązania na wesele - zespół jest za drogi, więc padło na DJ', ale teraz jak wybrać? Szukałyśmy tak po prostu w googlach i znalazłyśmy np. dj na wesele - gdynia, ale wiadomo, że fajnie by było porównać oferty - możecie jeszcze kogoś polecić w okolicach Trójmiasta?
    Cytuj
  • pistacja 11 kwi 2013, 9:29     (ostatnio zmieniony przez autora 11 kwi 2013, 9:29, w całości zmieniany 1 raz)
    Ja znam jedynie DJ-ów ze Śląska, ale możesz poszukać opinii na temat tego konkretnego w internecie, na forach regionalnych. Może znajdziesz tam jakieś zestawienie muzyków z Twojej okolicy.
    Cytuj
  • sonique321 11 kwi 2013, 15:14
    Poszukaj na forach ślubnych, tam dziewczyny mają to obcykaneuśmiech
    Cytuj
  • mscislaw 7 cze 2013, 17:02
    Zastanawiam się czy nie lepszym pomysłem byłoby zorganizowanie wesela pod tak zwaną chmurką. Szczególnie teraz gdy jest lato. Taka estrada wraz z zespołem muzycznym. Do tego wesele pod namiotami z cateringiem. Co o tym myślicie?
    Cytuj
  • goplaneczka 9 wrz 2013, 21:06
    jak w łodzi to najlepiej djnaimpreze- naprawde dobrze gra i rozkreca kazda impreze
    Cytuj
  • MelissaOak 10 wrz 2013, 9:54
    Polecam kolesi którzy odpowiadają za imprezy cykliczne o nazwie szpula, ale wątpie by chłopaki sprzedały skóre tanio przymrużenie oka
    Cytuj
  • pani_woda 2 lut 2014, 12:14
    Wilkanowski z Flesh Agency jest bardzo fajnym DJ'em i wodzirejem, byłam na dwóch weselach, które prowadził i wszyscy densili na parkiecie, poza tym fajnie prowadzi zabawy oczepinowe
    Cytuj
  • kuszop 10 lut 2014, 11:56     (ostatnio zmieniony przez autora 14 lut 2014, 11:25, w całości zmieniany 1 raz)
    Z trójmiasta polecam pana Marcina , ksywka DJ Mario uśmiech bardzo dobrze prowadzi uśmiech Polecam serdecznie.
    [url=http://www.abakus-okna.com.pl/porady-eksperta/cennik-detaliczny]http://www.abakus-okna.com.pl/porady-eksperta/cennik-detaliczny[/url]
    Cytuj
  • sylwia4012 29 sty 2015, 20:43
    A może lepiej zainwestować w nagłośnienie i w lustrzaną kulę albo w jakieś lasery czy wytwornice dymu i samodzielne zorganizować oprawę muzyczno-taneczną? Taki sprzęt można później wykorzystać przy innych imprezach i z pewnością się przyda.
    Cytuj
  • kieta 3 lut 2015, 11:37
    A z jakiego miasta jesteś?
    Cytuj
1 2 z 2  
O rozrywce, imprezach i sztuce - dyskusje na forum